ورزش 3/ رافائل واران امروز وداعي احساسي با هم تيمي هايش در رئال مادريد داشت تا با قراردادي 50 ميليون يورويي راهي منچستريونايتد شود.
 فيلم ها و ويديوهاي منتشر شده در اکانت هاي رئال مادريد در شبکه هاي اجتماعي نشان مي دهد که رافائل واران ابتدا با فلورنتينو پرز، رييس رئال مادريد، در سالن جام ها صحبت و خداحافظي مي کند و سپس راهي زمين تمرين رئال مي شود تا با هم تيمي هاي خود وداعي احساسي داشته باشد
پس از در آغوش گرفتن کارلو آنچلوتي، سرمربي جديد رئال، و دستيارانش، واران خطاب به هم تيمي هايش به خاطر 10 سال فوق العاده اي که در اين باشگاه سپري کرده، تشکر کرد.
واران گفت: "10 سال گذشته فوق العاده بود، نه فقط از نظر احساسي و انساني بلکه همچنين از نظر حرفه اي. مي خواهم شما را با اين احساس ترک کنم که در حالي مي روم که هر چه در توانم بوده را ارائه داده ام و لحظاتي بي نظير و استثنايي را تجربه کرده ام."
واران پس از آرزوي سلامتي وموفقيت در فصل پيش رو، قبل از خداحافظي از سوي هم تيمي هايش در رئال به گرمي تشويق شد.مدافع فرانسوي در يک پيام اينستاگرامي از "آغاز فصلي جديد"پس از يک دوره پر افتخار در رئال مادريد صحبت کرد.
واران در سن 18 سالگي با 10 ميليون يورو راهي رئال مادريد شد و 10 سال بعد و بعد از فتح سه لاليگا، چهار ليگ قهرمانان و رقم زدن روزهايي فراموش نشدني در تاريخ رئال مادريد، با پنج برابر آن مبلغ اين باشگاه را ترک کرد.
واران هنوز بايد در تست هاي پزشکي يونايتد شرکت کند، اما اين پيام اينستاگرامي و خداحافظي با رئالي ها به منزله تاييد نهايي شدن انتقال او به اولدترافورد است.


واران در اينستاگرام خود نيز نوشت: " روزهاي گذشته سرشار از احساسات بودند. احساساتي که مي خواهم آنها را با شما در ميان بگذارم. پس از 10 سال شگفت انگيز و خارق العاده در رئال مادريد، باشگاهي که هميشه در قلب من جاي خواهد داشت، روز خداحافظي فرا رسيده است.
از سال 2011 که به اينجا آمدم، از تمام تصورات فراتر رفتيم و چيزهايي کسب کرديم که هيچ وقت روياي آنها را هم نمي ديدم. مي خواهم از همه مربيان و همه کساني که در اين باشگاه کار مي کنند يا کار کرده اند به خاطر کارهايي که در حق من انجام دادند تشکر کنم. از همه مادريديستاها نيز تشکر مي کنم؛ آنهايي که هميشه نسبت به من محبت داشتند و با توقعات بزرگشان، مرا وادار مي کردند که نهايت تلاشم را به کار بگيرم و براي هر موفقيتي مبارزه کنم."
مدافع فرانسوي پيام خود خطاب به هواداران رئال را اينطور به پايان برد: "اسپانيا و رئال براي من هميشه خاص خواهند ماند. سفري که تجربه کردم، از همه لحاظ شگفت انگيز بود. با اين حس که از تمام توانم مايه گذاشتم، مادريد را ترک مي کنم. حاضر به عوض کردن هيچ جزئي از داستان‌مان نيستم و حالا شروع يک دوره جديد."


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد