ورزش 3/ به احتمال فراوان امشب آخرين مسابقه مهاجم باتجربه و بابلي پديده خواهد بود و او در ليگ آينده در تيم ديگري توپ خواهد زد.
امين قاسمي‌نژاد کاپيتان اين فصل تيم فوتبال پديده که در نيم‌فصل تا يک‌قدمي انتقال به استقلال هم رفت و سرانجام ناکام ماند و نتوانست به جمع آبي‌پوشان و شاگردان فرهاد مجيدي اضافه شود، در ليگ بيستم روزهاي خوبي را در پديده سپري کرد و توانست به عنوان برترين گلزن تاريخ اين باشگاه مشهدي در ليگ برتر هم شناخته شود.
چرا که قاسمي‌نژاد در ليگ امسال موفق شد 11 بار براي تيم پديده گل بزند و کارنامه‌اي درخشان را از خود در ترکيب پديده با هدايت مهدي رحمتي به جاي گذاشت؛ يکي از مهم‌ترين عواملي که قاسمي‌نژاد توانست به اين رکورد دست پيدا کند، تغيير پست او از هافبک به مهاجم هدف بود که باعث شد تا بيشتر فرصت گلزني به دست آورد و براي تيمش بدرخشد و بدون‌ترديد ستاره بي‌چون و چراي اين فصل قرمز و مشکي‌پوشان مشهدي بود.
با نظر مهدي رحمتي، امين قاسمي‌نژاد در آخرين مسابقه پديده در ليگ بيستم که امشب مقابل فولاد خواهد بود، از روي نيمکت کار خود را آغاز خواهد کرد؛ بازيکني که بارها صحبت‌ها درباره سرنوشت فصل آينده خود را موکول به پايان فصل کرده بود و با توجه به اين‌که يکسال ديگر با پديده قرارداد دارد، اما گويا توانسته رضايت مديران باشگاه مشهدي را جلب کند و قرار است در پايان ليگ بيستم از جمع بازيکنان پديده جدا شود.
با اين وصف در واقع امشب مي‌تواند آخرين مسابقه قاسمي‌نژاد در لباس پديده باشد و بايد ديد او فرصت بازي پيدا خواهد کرد تا در مشهد به نوعي به فوتبال خود در تيم پديده پايان دهد يا خير؛ هنوز مقصد بعدي قاسمي‌نژاد مشخص نشده اما بدون‌شک او يکي از پر سر و صداترين گزينه‌هاي نقل و انتقالات تابستاني خواهد بود.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد