ورزش 3/ در آستانه آغاز فصل 22-2021، ليورپول اعلام کرد که ترنت الکساندر آرنولد، قرارداد خود با اين باشگاه را براي طولاني مدت تمديد کرده است.
باشگاه ليورپول رسما اعلام کرد که ترنت الکساندر آرنولد با امضاي قراردادي جديد و بلند مدت، قرارداد خود با اين باشگاه را تمديد کرده است.
الکساندر آرنولد تاکنون در 179 مسابقه براي قرمزها به ميدان رفته و يکي از مهره هاي کليدي يورگن کلوپ در قهرماني فصل 20-2019 در ليگ برتر و پايان دادن به 30 سال انتظار ليورپولي ها براي قهرماني در انگليس بود.
اين مدافع راست 22 ساله که نخستين بار در سال 2016 براي قرمزها به ميدان رفت، در آستانه فصل جديد آينده خود را براي چندين سال ديگر به ليورپول گره زده است.
الکساندر آرنولد که به تيم ملي انگليس نيز دعوت شده بود، پيش از آغاز رقابت هاي يورو 2020 دچار مصدوميت شد تا اين تورنمنت را از دست بدهد.
مدافع جوان ليورپول درباره تمديد قرارداد خود گفت: "من افتخار مي کنم که اين فرصت به من داده شد و باشگاه با تمديد قرارداد اعتماد خود را به من نشان داد، بنابراين امضاي اين قرارداد براي من حتي نياز به يک لحظه فکر کردن هم نداشت.
وضعيتي که باشگاه در آن قرار دارد و جايي که من در دوران بازي حرفه اي خود هستم هميشه گزينه خوبي براي من بوده است. اينکه قراردادم را تمديد کنم و مطمئن شوم مدت زمان طولاني تري اينجا هستم هميشه چيز خوبي است. من واقعا خوشحالم.
ليورپول تنها باشگاهي است که من شناخته ام، پس اينجا بودن براي اين مدت و تمديد قرارداد براي اينکه مدت بيشتري اينجا باشم براي من و خانواده ام چيز فوق العاده اي است.
امضاي قرارداد با ليورپول هميشه لحظه اي پرافتخار براي من است. اينکه باشگاه و کارکنان به من اعتماد کرده اند احساس بسيار فوق العاده اي است."


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد