فارس/ سرمربي تيم فوتبال استقلال پيش از نشستن روي نيمکت اين تيم با سرمربي تيم ملي از راه دور خوش و بش کرد.
دو تيم استقلال و سپاهان در هفته پاياني ليگ برتر به مصاف هم خواهند رفت.
* پس از حضور بازيکنان در زمين براي گرم کردن، رضا ميرزايي تنها بازيکني بود که با پيراهن زرد در زمين چمن ورزشگاه آزادي حاضر شد و براي مدتي به گفت‌وگو با برخي عوامل تيم سپاهان پرداخت.
* پيش از ورود بازيکنان دو تيم به زمين تنها يک نورافکن ورزشگاه روشن بود که پس از ورود آنها تمام رختکن‌ها براي انجام تمرينات قبل از بازي روشن شدند.
*‌ پيام نيازمند دروازه‌بان ملي‌پوش سپاهان اولين بازيکني بود که براي گرم کردن وارد زمين شد. اين آخرين بازي نيازمند براي سپاهان در ليگ برتر ايران است و او پس از اتمام مسابقات اين فصل براي بازي در تيم پورتيمومنزه راهي کشور پرتقال خواهد شد.
* بازيکنان تيم سپاهان زودتر از استقلالي‌ها با پيراهن سفيد براي گرم کردن وارد زمين شدند.
* بازيکنان استقلال در دو گروه وارد زمين شدند. بازيکنان اصلي اين تيم با پيراهن سفيد و ذخيره‌ها نيز با پيراهن آبي به زمين آمدند. 
* برخي از بازيکنان ذخيره استقلال هنگام گرم کردن عکس يادگاري گرفتند.

* سيدحسين حسيني دروازه‌بان استقلال در بخشي از تمرين خودش به مهار شوت‌هاي نزديک که توسط بهزاد غلامپور زده مي‌شد، پرداخت.
* بازيکنان سپاهان زودتر از بازيکنان استقلال تمرينات خودشان به پايان رساندند و راهي رختکن شدند. بازيکنان استقلال نيز پس از شروع آبياري زمين راهي رختکن شدند اما در اين بين سيدحسين حسيني همچنان به گرم کردن زير نظر بهزاد غلامپور مشغول بود.
* تعدادي از نيمکت‌نشينان تيم فوتبال سپاهان مانند شايان مصلح و مهدي ترکمان در کنار رسول نويدکيا روي سکوهاي ورزشگاه آزادي نشستند. 
* ناظر انضباطي فدراسيون فوتبال براي رصد کردن اين بازي در ورزشگاه حاضر شد.
* دراگان اسکوچيچ سرمربي تيم ملي فوتبال کشورمان به همراه مجتبي خورشيدي سرپرست اين تيم براي تماشاي اين بازي در ورزشگاه حاضر شدند.


* جام قهرماني ليگ بيستم پيش از شروع بازي داخل زمين قرار داده شد و عکاسان به عکسبرداري از اين جام مشغول شدند.
* فرهاد مجيدي سرمربي استقلال به همراه دستيارانش پيش از شروع بازي در کنار زمين حاضر شدند و روي نيمکت نشستند. مجيدي پيش از حضور روي نيمکت در کنار زمين براي سرمربي تيم ملي دست تکان داد و اسکوچيچ نيز پاسخ او را با تکان دادن دست‌هايش داد.
* پيش از ورود دو تيم به زمين نيمکت‌نشينان آنها نيز روي سکوها قرار گرفتند.
* تيم فوتبال سپاهان هنگام گرفتن عکس تيمي پلاکاردي را به مناسبت عيد غدير خم در دست داشتند.
*‌ پيش از آغاز بازي فرهاد مجيدي و مربيان استقلال به سمت نيمکت سپاهان رفتند و با محرم نويدکيا، علي مرزبان و ديگر نيمکت نشينان اين تيم خوش و بش کردند.
* محمدرضا ساکت مديرعامل باشگاه سپاهان با حضور در ورزشگاه تماشاگر ويژه اين ديدار شد.
* تعدادي از بازيکنان استقلال و سپاهان پيش از شروع بازي به سمت نيمکت تيم حريف رفتند و با اعضاي اين تيم خوش و بش کردند. روح اله باقري و اميد نورافکن بازيکناني از سپاهان بودند که به سمت نيمکت استقلال رفتند و در اين ميان دسته گل زردي نيز به فرهاد مجيدي اهدا شد. همچنين از استقلال نيز ووريا غفوري به سمت نيمکت سپاهان رفت. 


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد