تسنيم/ مهدي اميني دروازه‌بان ذوب‌آهن پيش از آغاز ديدار تيمش با مس رفسنجان و در هنگام گرم کردن دچار آسيب‌ديدگي دست شد و يوسف بهزادي وظيفه سنگرباني دروازه سبزپوشان اصفهاني در اين بازي را بر عهده دارد.
در هفته سي‌ام و پاياني ليگ برتر فوتبال، جام خليج فارس تيم‌هاي ذوب‌آهن اصفهان و مس رفسنجان از ساعت 21:15 امشب در ورزشگاه فولادشهر به مصاف يکديگر رفته‌اند. حواشي اين ديدار به شرح زير است:
* شماري از هواداران ذوب‌آهن با حضور در مقابل هتل اين تيم و همچنين ورودي ورزشگاه فولادشهر تيم‌شان را براي حضور در اين ديدار حساس و بقا در ليگ برتر بدرقه کردند که تعدادي از هواداران سپاهان نيز در ميان آنها به چشم مي‌خوردند.
* قاسم حدادي‌فر کاپيتان مصدوم ذوب‌آهن با حضور در ورزشگاه فولادشهر اين ديدار را از نزديک تماشا مي‌کند. شهاب گردان محروم نيز در ورزشگاه فولادشهر حضور دارد.
* باشگاه مس رفسنجان براي پيروزي اين تيم برابر ذوب‌آن پاداش تعيين کرده است.
* تعدادي از پيشکسوتان تيم فوتبال ذوب‌آهن در ورزشگاه فولادشهر حضور يافته‌اند تا به اين تيم روحيه دهند.
* مس در اين مسابقه سجاد آشوري، مهدي کياني و قائم اسلامي‌خواه را در اختيار ندارد. قاسم حدادي‌فر، شهاب گردان و ميلاد جهاني نيز غايبان ذوب‌آهن در اين ديدار هستند.
* مهدي اميني دروازه‌بان ذوب‌آهن پيش از آغاز اين ديدار و در هنگام گرم کردن دچار آسيب‌ديدگي دست شد و يوسف بهزادي وظيفه سنگرباني دروازه سبزپوشان اصفهاني در اين بازي را بر عهده دارد.
* پيش از اين ديدار حجت‌الاسلام سيدناصر موسوي لارگاني رئيس مجمع نمايندگان استان اصفهان و عضو هيئت رئيسه مجلس نسبت به حواشي هفته پاياني ليگ برتر واکنش نشان داد. لارگاني در توئيتي از نهادهاي نظارتي و رئيس فدراسيون فوتبال خواست تا هفته پاياني را به دقت رصد کنند تا اتفاقات ليگ‌هاي دسته يک و دو در ليگ برتر تکرار نشود.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد