ايسنا/ فدراسيون جهاني واليبال پس از شکست تيم ملي واليبال نوشت: دو تيم ايران و ايتاليا هم قدرت بودند اما ايتاليا در حمله و سرويس عملکرد بهتري را از خود به نمايش گذاشت.
تيم ملي واليبال ايران در چهارمين بازي خود در رقابت‌هاي المپيک ۲۰۲۰ توکيو به مصاف ايتاليا رفت و با نتيجه ۳ بر يک شکست خورد. اين ديدار در چهار ست و با نتايج (۳۰ بر ۲۸)، (۲۵ بر ۲۱)، (۲۱ بر ۲۵) و (۲۵ بر ۲۱) به سود ايتاليا پايان يافت.  
فدراسيون جهاني واليبال پس از شکست ملي پوشان ايران نوشت: ايتاليايي ها و ايراني ها از نظر قدرت و توانايي به يک اندازه بودند اما طرف اروپايي در حمله و سرويس عملکرد بهتري داشت.
همچنين سيمونه جيانلي پاسور تيم ملي واليبال ايتاليا پس از پيروزي گفت: اين رقابت در دو ست اول واقعا يک نبرد بود اما ما يک بازي خوب کنار هم انجام داديم و به حريف خود فشار آورديم. با اين حال آنها سرويس خود را بهبود بخشيدند و اين ما را در شرايط دشواري قرار داد. در ست چهارم دقت بيشتري داشتيم و تمرکز خود را بهتر حفظ کرديم تا اينکه بازي را در ست چهارم به پايان رسانديم.
تيم ملي واليبال ايران با دو برد و دو باخت در رده پنجم گروه خود قرار گرفت و حضور در جمع چهار تيم برتر گروه و صعود به نيمه نهايي، به بازي با ژاپن بستگي خواهد داشت.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد