مهر/ نيمه نخست ديدار تيم‌هاي فوتبال استقلال و سپاهان با تساوي به پايان رسيد.
از هفته بيست و نهم رقابتهاي ليگ برتر، تيم‌هاي استقلال و سپاهان از ساعت ۲۱:۱۵ در ورزشگاه آزادي آغاز شد که نيمه نخست اين ديدار با تساوي بدون گل به پايان رسيد.
ترکيب تيم فوتبال استقلال؛ سيدحسين حسيني – سياوش يزداني – محمد دانشگر – محمدحسين مرادمند – وريا غفوري – متين کريم زاده – مسعود ريگي – آرش رضاوند – فرشيد اسماعيلي – مهدي قايدي – ارسلان مطهري
ترکيب تيم فوتبال سپاهان؛ پيام نيازمند، عزت‌الله پورقاز، سجاد شهباززاده، محمد محبي، دانيال اسماعيلي‌فر، اميد نورافکن، سيدمحمد کريمي، احسان حاج صفي، گئورگي گولسياني، سروش رفيعي، محمدرضا خلعتبري.
ديدار تيم‌هاي فوتبال استقلال و سپاهان بيشتر تحت تاثير ديدار پرسپوليس و پيکان در شهر قدس بود که گل زودهنگام آن بازي تا حدودي حساسيت را از اين بازي برداشت.
در نيمه نخست استقلال بيشتر صاحب توپ و ميدان بود و در اکثر دقايق بزي در زمين سپاهان حضور داشت، اما به جز ضربه چکشي مهدي قايدي که در دقيقه ۳۹ زده شد و رشيد مظاهري به دشواري توپ را راهي کرنر کرد، خطر خيلي جدي ديگري روي دروازه دو و تيم خلق نشد.
از موارد قابل ذکر در نيمه اول اين ديدار، انگيزه‌هاي بالاي وريا غفوري و اميد نورافکن مقابل يکديگر بود که تقابل آنها صحنه‌هاي جذابي را در اين بازي خلق کرد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد