مهر/ باشگاه پرسپوليس پس از قهرماني اين تيم در ليگ بيستم بيانيه اي را صادر کرد.
به نقل از کميته روابط عمومي، اين باشگاه با انتشار بيانيه‌اي، قهرماني شيرين در بيستمين دوره ليگ برتر را تبريک گفت.
در بخشي از اين بيانيه آمده: «حماسه آفريده شد؛ شما پرسپوليسي‌ها حماسه آفريديد و حادثه بزرگي را رقم زديد. در فصل پر از جنجال و هياهو، در ماه‌هايي که پرسپوليس از کنايه و کينه در امان نبود، بار ديگر روي سکوي قهرماني رفت و افتخاري بزرگ را در دفتر زرين خود افزود. پرسپوليس، قهرمان شد و حالا زمان تبريک گفتن است. تبريک به کادرفني بادانش، بازيکنان، عوامل تيم و مديران باشگاه. تبريک به شما هواداران که هرگز از توهين‌ها، تهديدها و سختي‌ها نترسيديد، پا به پاي بازيکنان آمديد و سايه حمايت‌تان حتي يک ساعت از سر تيم و باشگاه برداشته نشد.»
در بخش ديگري از اين بيانيه آمده: «تيمي که تاريخ قهرماني پنجم يا همان گلات قهرماني را نوشت، به ياد بسپاريد؛ يحيي گل‌محمدي به عنوان سرمربي، افشين پيرواني مديرتيم، کريم باقري، حميد مطهري، داود فنايي، مظاهر رحيم‌پور، محمد عسگري و مهرداد خانبان در کادرفني براي سربلندي پرسپوليس با تمام توان جنگيدند. اعضاي هيات مديره شامل سيدمجيد صدري رئيس هيات مديره، محمد فياض، محمد مسجدي و محمد عليپور به همراه جعفر سميعي مديرعامل و نايب رئيس هيات مديره، بيش از توان خود براي ايجاد بهترين تدارک ممکن تلاش کردند. در صف دوم، ابراهيم شکوري معاون اجرايي، علي عطايي معاون مالي، اداري و پشتيباني، کاوه علي‌اسماعيلي معاون اطلاع‌رساني و روابط عمومي، سيدايمان حسين‌پور شرفشاد معاون حقوقي، اميرعلي حسيني مدير کميته بين‌الملل، عليرضا اشرف مدير رسانه‌اي، سيدعليرضا حقيقت و علي اعظم پزشکان تيم، محمد فارسيان مدير حراست، محمد امام‌وردي مديرورزشي وعلي يادگاري مدير پشتيباني ايستادند تا به تيم در جهت ايجاد بهترين شرايط ممکن کمک کنند.»
باشگاه پرسپوليس در بيانيه خود، به تمجيد از بازيکنان پرداخت و نوشت: «نقش اصلي و اساسي در کسب قهرماني را بازيکنان داخل زمين برعهده داشتند. آنها در چند جبهه جنگيدند و کار خارق‌العاده‌اي را رقم زدند؛ اتفاقي که ديگر به اين زودي در فوتبال ايران ثبت نمي‌شود. پرسپوليس با اينکه نتوانست قهرماني آسيا را کسب کند و بالطبع با کوهي از مشکلات راهي ليگ شده بود ولي توانست کاري غيرممکن را ممکن سازد و از اين رو، تاريخ فوتبال براي هميشه بايد به اين نام‌ها احترام بگذارد: سيدجلال حسيني، اميد عاليشاه، احمد نوراللهي، کمال کاميابي‌نيا، سيامک نعمتي، وحيد اميري، مهدي شيري، حامد لک، بوژيدار رادوشوويچ، محمدحسين کنعاني‌زادگان، مهدي ترابي، شهريار مغانلو، مهدي عبدي، سعيد آقايي، عيسي آل‌کثير، احسان پهلوان، علي شجاعي، مهدي مهدي‌خاني، محمد شريفي، فرشاد فرجي، اميرمحمد يوسفي و تمام جواناني که تيم را همراهي کردند و در اين راه، همراه پرسپوليس بودند.»
در اين بيانيه مي‌خوانيم: «بايد از کميته‌هاي مختلف باشگاه، از جمله کميته اجرايي، مالي، حقوقي، روابط عمومي، دبيرخانه، بين‌الملل، ورزشي، اداري، حراست تقدير کرد. همچنين ماساژورهاي تيم از جمله ايمان خواجگان، علي بينايي، فراز اوجاقي و بهروز يوسفي در کنار اعضاي کادر تدارکات شامل قاسم عبدالصمدي، اصغر نوروزعلي، داود کاشاني، علي سجادي و محمد زماني براي رسيدن به پنجمين قهرماني پياپي، کم نگذاشتند. اين افتخار، به دست نمي‌آمد اگر افراد و کميته‌هاي تيم و باشگاه نمي‌توانستند از پس وظايف خود برآيند. تقدير ويژه همه ارکان و اعضاي باشگاه پرسپوليس متعلق به شما هواداران است. طرفداران متعصب پرسپوليس که با لطف وجود و نفس گرم‌تان بر کالبد تيم دميديد و از طريق حمايت‌هاي مجازي و ملموس خود، ارتش سرخ را تا سکوي قهرماني بدرقه کرديد. درود بر اين همه هيجان و تعصب.»


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد