ايسنا/ مديرعامل پرسپوليس مي‌گويد در پايان يک سريال هيجان‌انگيز به قهرماني ليگ رسيدند.
به نقل از باشگاه پرسپوليس، جعفر سميعي، مديرعامل اين باشگاه با اشاره به قهرماني اين تيم در ليگ بيستم اظهار کرد: از خوشحالي مردم ايران و هواداران محترم و متعصب پرسپوليس، خوشحاليم و شايد بهتر باشد بگويم در پوست خودمان نمي‌گنجيم. اين قهرماني، حاصل يک فصل پرفشار و پر از استرس بود که به لطف خداوند، به ثمر نشست. خداوند به تلاش‌ها، دلسوزي‌ها و نيتمان نگاه کرد و بايد شکرگزارش باشيم. اتفاقا کسب قهرماني در شب عيد غدير خم، لذت ديگر و دوچنداني داشت.
مديرعامل باشگاه پرسپوليس اضافه کرد: در مورد اتفاقات اين فصل، مي‌توانيم يک سريال هيجان‌انگيز بسازيم يا يک جلد کتاب بنويسيم. شايد براي اولين بار در تاريخ بود که يک تيم با اين همه اتفاقات و مسائل مختلف مواجه مي‌شود اما ما از همه اين حوادث عبور کرديم و روي سکوي قهرماني رفتيم. بدون ترديد اگر دانش کادرفني، تلاش و غيرت بازيکنان، فعاليت همه اعضاي تيم و باشگاه و البته تعصب مثال‌زدني هواداران نبود، هرگز نمي‌توانستيم اين همه مشکل را از پيش رو برداريم. اين قهرماني، به نام هواداران، مربيان، بازيکنان و مديران باشگاه است. در فصلي که خودمان را تنهاي تنها مي‌ديديم، در شرايطي که هيات مديره محترم باشگاه، ماه‌ها هيچ حمايتي از سوي ساير ارگان‌ها احساس نکرد، توانستيم روي سکو برويم و بابت اين لطفي که شامل حالمان شده، بايد نماز شکر به جاي بياوريم.
نايب رئيس هيات مديره پرسپوليس گفت: ما از دل طوفان و آتش به جام رسيديم. از هواداران پرسپوليس درخواست مي‌کنم اتفاقات اين فصل را هرگز از ياد نبرند. ما به معناي واقعي کلمه، يک تيم بوديم. از روز اولي که وارد دفتر باشگاه پرسپوليس شدم، اجازه ندادم درگيري، حاشيه و جنجالي رقم بخورد.
گاهي با سکوت و گاهي با حمايت‌ها، موانع زيادي را برداشتيم و تيم‌مان با افتخار روي سکو رفت. شما هواداران پرسپوليس به خاطر استرسي که تحمل کرديد و اين همه حرص و جوش خورديد، حق داريد خودتان را صاحب اين قهرماني بدانيد. اين جام، تقديم به شما که با احساسات پاک و هوشمندي که داشتيد، چراغ راه مديريت، کمک‌حال مربيان و مشاور بازيکنان بوديد. هر کجا مشکلي احساس کرديد، در صف اول وارد شديد و هر جا پرسپوليس وارد حاشيه شد، خودتان حواشي را کنار زديد. درود بر همه شما.
سميعي ادامه داد: به تک‌تک اعضاي تيم و کارمندان باشگاه پرسپوليس خسته نباشيد، مي‌گويم. افتخار مي‌کنيم که با کسب اين عنوان قهرماني، براي هميشه در تاريخ باشگاه ماندگار شديم. تلاش شبانه‌روزي بنده و اعضاي هيات مديره در کنار ايثار و فداکاري بازيکنان و مربيان به ثمر نشست و در سخت‌ترين سال باشگاه پرسپوليس، يک افتخار زرين را به پيشکسوتان و هواداران تقديم کرديم. تا روزي که نفس مي‌کشيم، اين قهرماني که حاصل ماه‌ها تحمل سختي است، از خاطرمان نمي‌رود. روزهايي را تجربه کرديم که بعيد مي‌دانم در آينده براي هيچ باشگاهي در ايران، تکرار شود. اتفاقات تلخ را پشت سرمان پنهان کرديم چون نگاه‌مان به آينده بود؛ به امروز که روي سکو برويم و جام قهرماني را بالاي سر ببريم.»
او در پايان افزود: «در پايان صحبت‌هايم، بايد از اصحاب رسانه بابت کار در شرايط سخت کرونا تشکر کنم. البته برخي افراد تمام تلاش خود را کردند تا از آب گل‌آلود، ماهي بگيرند اما ما راه خودمان را ادامه داديم و با اينکه بي‌مهري‌شان را تحمل کرديم ولي به دنبال دعوا نبوديم. از باشگاه‌ها، تيم‌ها، مربيان و بازيکنان محترمي که مقابل پرسپوليس فقط به فکر لذت بردن از فوتبال بودند، متشکرم. ما تلاش کرديم بدون حاشيه، فقط به فوتبال فکر کنيم ولي هر چه گذشت، مشخص شد برخي افراد در فوتبال به دنبال غوغاسالاري هستند. ترجيح مي‌دهم حرفي در مورد اين افراد نزنم چون مردم ايران، واقعيت‌ها را مي‌دانند. به هر حال اين فصل هم با قهرماني پرسپوليس به پايان رسيده و بايد به دنبال اهدافي بزرگ‌تر مثل قهرماني در ليگ قهرمانان آسيا و ادامه دادن به کسب قهرماني در ليگ برتر باشيم.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد