ايسنا/ مهدي تارتار مي گويد زور تيمش به پرسپوليس نرسيد و اين تيم مستحق قهرماني بود.
مهدي تارتار بعد از شکست تيمش مقابل پرسپوليس و قهرماني سرخپوشان در ليگ بيستم گفت: پرسپوليس باتجربه تر از ما بودند و با گلزني زودهنگام، خيلي زود از زير فشار و استرس خارج شدند. فکر مي کنم که استحقاق قهرماني را داشتند. آن ها ساليان سال کنار هم هستند و کادرفني هم مجرب و باکيفيتي دارند. به اين تيم تبريک مي گويم.
وي با اشاره به نايب قهرماني سپاهان با پيروزي مقابل استقلال گفت: از سپاهان و هوادارانش عذرخواهي مي کنم. ما خيلي تلاش کرديم اما هر کاري کرديم که پرسپوليس را ببريم، نشد.
سرمربي پيکان يادآور شد: بايد از هواداران سپاهان عذرخواهي کنم چون هرکاري کرديم، نشد. پرسپوليس در فينال آسيا بازي کرده، از موقعيت‌ها به راحتي نمي‌گذرد و بازيکنان آنها باتجربه هستند اما بازيکنان جواني داريم. سپاهان هم در آزادي استقلال را شکست داد. پرسپوليس انگيزه بالايي نسبت به ما داشت و پيروز ميدان شد.
تارتار درباره ليگ بيستم خاطرنشان کرد: با همه اين اتفاقاتي که افتاد، بايد دست مريزاد و خسته نباشيد به سازمان ليگ و فدراسيون گفت. ليگ بدي نبود و دو تيم تا روز آخر براي قهرماني و چند تيم براي کسب سهميه تلاش مي‌کردند. در پايين ليگ هم معلوم نبود کدام تيم سقوط مي‌کند.
وي درباره اتمام قراردادش با پيکان يادآور شد: باشگاه پيشنهاد تمديد داده که بايد صحبت کنيم. اميدوارم فصل بعد بتوانيم در جايگاهي که هستيم، تيم قرار بگيرد. اشتباهات داوري در دور برگشت به ما خيلي لطمه زد اما جاي بسيار خوبي را در آخر فصل در جدول داريم. بايد از کادر، بازيکنان و مديرعامل تشکر کنم. از کادر پزشکي، تدارکات و اصحاب رسانه هم همين طور که خيلي زحمت کشيدند.
مهدي تارتار در نشست خبري اين بازي اظهار کرد: هر دو تيم خوب شروع کردند اما به علت نبود تمرکز، در ۲۰ دقيقه اول غافلگير شديم و دو گل دريافت کرديم. پرسپوليس از استرس خارج شد و بازي را کنترل کرد. در بخش مالکيت خوب بوديم. فرصت هاي نصفه و نيمه داشتيم. نتوانستيم خوب عمل کنيم و بازي با همان نتيجه تمام شد. به پرسپوليسي ها به خاطر اين برد و قهرماني تبريک مي گويم. جا دارد از سپاهان و هوادارانش عذرخواهي کنم. واقعا صادقانه مي گويم، ما تلاش کرديم اما اسير تجربه و حرفه اي گري بازيکنان پرسپوليس شديم. آن ها به خوبي از موقعيت هاي خود استفاده کردند. آن ها تيم حرفه اي هستند و دو بار در فينال ليگ قهرمانان آسيا حضور داشتند. قهرمان ليگ هستند و انگيزه بيشتري هم براي قهرماني داشتند.
وي ادامه داد: انصافا بازيکنان ما تلاش کردند ولي نتوانستيم کاري از پيش ببريم. جا دارد از همه عوامل تشکر کنم که کار بزرگي را انجام دادند. قرار گرفتن در رتبه هفتم، با اين بودجه بسيار کم کار بزرگي بود. از هيات مديره و مديرعامل تشکر مي کنم.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد