تسنيم/ سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: کار خيلي بزرگي انجام داديم، آنهم با وجود تمام توطئه‌ها و دسيسه‌هايي که انجام شده بود.
يحيي گل‌محمدي پس از پيروزي تيم پرسپوليس مقابل پيکان و قهرماني اين تيم در ليگ بيستم اظهار داشت: خدا را شکر مي‌کنيم و از همه کساني که زحمت کشيدند تا اين اتفاق بزرگ رقم بخورد تشکر مي‌کنم. کار خيلي بزرگي انجام داديم، آنهم با وجود تمام توطئه‌ها و دسيسه‌هايي که انجام شده بود.
سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس در مورد مشکلاتي که در مسير قهرماني سرخپوشان وجود داشت، گفت: خيلي از مواقع ما تنها بوديم و احساس تنهايي مي‌کرديم. شرايط سختي را پشت سر گذاشتيم. از شروع فصل اين اتفاق افتاد. حتي بعد از اينکه به فينال آسيا رفتيم شاهد اين مشکلات بوديم، ولي اراده بچه‌ها فراتر از اراده بود و با غيرت و شرف تيم را قهرمان کردند.
وي در مورد بحث تمديد قرارداد بازيکنان نيز توضيح داد: شرايط سخت است. به هر حال ما بايد يک ماه ديگر به آسيا برويم. قطعاً بايد قراردادها تمديد شود. اين تيم ماست و بايد همه بازيکنان حفظ شوند. اينها بهترين بازيکنان ايران هستند و بايد راضي شوند تا قراردادشان را تمديد کنند. اين قهرماني را به همه هواداران و خصوصاً‌ همه درگذشتگان،‌ از پيشکسوتان گرفته تا هواداران تقديم مي‌کنم. ما مديون اينها هستيم. ان‌شاءالله روحشان شاد باشد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد