فارس/ رئيس هيأت مديره پرسپوليس گفت:‌ کمک شرکت حامي مالي اسپانسر استقلال به ما صحت دارد و چرا بايد آن را تأييد نکنم.
مجيد صدري بعد از قهرماني تيم فوتبال پرسپوليس اظهار داشت: اين قهرماني را به همه هواداران تقديم مي‌کنيم. همانطور که از ابتداي فصل قول داده بوديم و گفتيم قهرمان مي‌شويم، خدا را شکر که به اين وعده عمل کرديم.
وي در پاسخ به اينکه آيا حامي مالي استقلال به پرسپوليس 8 ميليارد کمک کرد، گفت: اشکالي دارد؟ چرا تأييد نکنم؟ 
رئيس هيأت مديره پرسپوليس در پاسخ به اينکه برنامه اين باشگاه براي حفظ بازيکنان چيست، عنوان کرد: ما همه جوره در خدمت بازيکنان هستيم. اميدوارم در فصل آينده هم شاهد يک قهرماني باشيم.
صدري در خصوص نحوه دريافت مطالبات پرسپوليس از AFC گفت: اين کاري است که هر روز در حال پيگيري آن هستيم. از طريق وزارت امور خارجه که اميد داريم در حال پيگيري هستيم. ما برنامه‌هاي خوبي براي درآمدزايي داريم که يکي يکي آنها را اجرايي خواهيم کرد.
وي در خصوص برنامه‌هاي پرسپوليس براي پرونده گابريل کالدرون بيان داشت: ما در پرونده بوديمير هم به رسانه‌ها قول داديم که پنجره‌اي بسته نشود. مطمئناً در مورد کالدرون هم اين اتفاق رخ خواهد داد.
رئيس هيأت مديره پرسپوليس در خصوص اينکه سميعي مدعي شده تکليف کارگزار شنبه روشن مي‌شود، خاطرنشان کرد: اگر آقاي سميعي اين حرف را زده، حتماً اين اتفاق مي‌افتد. 
صدري در خصوص شايعه کمک‌هاي آذري جهرمي به پرسپوليس گفت: خيلي خوب است که بررسي کنيد که آقاي آذري جهرمي به تيم مقابل ما کمک کرده يا خير. آقاي جهرمي خودش پاسخگو است. درست است که او به عنوان يک هوادار توئيت مي‌زند اما به عنوان يک وزير مي‌دانم به  همه تيم‌ها کمک کرده است. هر کاري از دست او برآمده انجام داده و رنگي عمل نکرده است.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد