تسنيم/ دروازه‌بان پورتيموننزه پس از پايان کار خود در سپاهان گفت که اتفاقات بزرگتري براي طلايي‌پوشان رخ خواهد داد.
پيام نيازمند پس از ناکامي سپاهان در قهرماني ليگ برتر با وجود پيروزي 2 بر يک مقابل استقلال اظهار داشت: فکر نمي‌کنم کم آورده باشيم. نتايج ما فوق‌العاده و عملکردمان عالي بود. اين بچه‌ها سزاوار خيلي بالاتر از اينها هم هستند و افتخار مي‌کنم در اين مدت در سپاهان بازي کردم. به پرسپوليس هم تبريک مي‌گويم و اگر ما عالي بوديم، آنها حتماً فوق‌العاده بودند. به دو تيم تبريک و خسته نباشيد مي‌گويم و مطمئنم با نويدکيا، ساکت و اين بازيکنان، اتفاقات بزرگتري براي سپاهان مي‌افتد.
وي درباره پايان کار خود در سپاهان گفت: سه سال در سپاهان بودم و اين باشگاه را مانند خانه و خانواده و اصفهان را مانند شهر خودم مي‌دانستم. هميشه تلاش خودم را براي موفقيت سپاهان کردم و از الان به بعد براي تيم آرزوي موفقيت مي‌کنم. دوستان مانند برادر من در سپاهان هستند و پيگير موفقيت‌هاي آنها خواهم بود. مطمئنم اتفاقات بزرگتري براي سپاهان رخ مي‌دهد.
دروازه‌بان جديد تيم پورتيموننزه پرتغال درخصوص اينکه بيشترين دقايق بازي را در سه سال گذشته در سپاهان داشته و رکورد کلين‌شيت را شکست، بيان کرد: خدا را شکر مي‌کنم که اين توان را داد تا در همه دقايق بازي‌ها در دروازه بايستم و در اين سه سال، ديداري را از دست ندهم. کلين‌شيت کاري تيمي است و من هم بخشي از آن بودم. مطمئنم در آينده کسي که مي‌آيد، اتفاقات بسيار بهتري براي سپاهان رقم مي‌زند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد