تسنيم/ سياوش يزداني، مدافع تيم فوتبال استقلال اعتقاد دارد که اين تيم در باد صدرنشيني نيم‌فصل اول خوابيده و قهرماني را از دست داده است.
سياوش يزداني پس از شکست 2 بر يک استقلال مقابل سپاهان اظهار داشت: بازي با سپاهان براي حيثيت ما خيلي مهم بود. ما مي‌دانستيم که پرسپوليس مقابل پيکان پيروز خواهد شد و تمام تلاش‌مان را کرديم تا از حيثيت‌مان دفاع کنيم. بازي را هم خوب شروع کرديم و در نيمه اول مي‌توانستيم 3-2 گل به ثمر برسانيم و بازي دست ما بود.  وقتي گل اول را دريافت کرديم، تيم ما شکل خود را از دست داد و خدا را شکر که بيشتر گل نخورديم، چون سپاهان واقعاً فشار مي‌آورد.
مدافع تيم فوتبال استقلال در خصوص آفسايدگيري اشتباه مدافعان روي گل سپاهان تصريح کرد: وقتي يک تيمي گل مي‌خورد، شخص مقصر نيست و همه با هم گل خورده‌اند. امروز بعد از اينکه گل اول را خورديم، شکل دفاع و تيمي‌مان به هم ريخت و نتوانستيم خوب بازي کنيم.
وي در واکنش به خبر توافقش با سپاهان و صحبت پيش از بازي‌اش با ساکت، خاطرنشان کرد: من سپاهان را دوست دارم و هميشه‌ام گفته‌ام که به اين تيم علاقه دارم. هر کس اين خبر را اعلام کرده، شايد مي‌خواسته براي اين بازي حاشيه درست کند. من حتي پيش از بازي به سمت نيمکت سپاهان نرفتم و بايد بگويم که با هيچ تيمي هم مذاکره نکرده‌ام.
يزداني در پاسخ به اين سؤال که دوست دارد در استقلال بماند؟ عنوان کرد: من حرف‌هايم را زده‌ام، يک مقدار مشکل دارم و ان‌شاءالله اتفاقات خوبي بيفتد.
مدافع تيم فوتبال استقلال در خصوص عملکرد آبي‌پوشان در اين فصل، گفت: ما قهرماني را در نيم‌فصل اول از دست داديم. آن زمان که تيم ما صدر جدول بود، صدرنشيني ما واقعي نبود چون حريفان‌مان بازي‌هاي کمتري انجام داده بودند، ما در باد همان صدرنشيني نيم‌فصل اول خوابيديم و قهرماني را از دست داديم، وگرنه در نيم فصل دوم مثل يک تيم قهرمان بازي کرديم.
يزداني در خصوص حضور مديرعامل باشگاه در تمرينات و قولي که داد، خاطرنشان کرد: من چند روز سر تمرين نبودم و نمي‌دانم چه اتفاقي افتاده است. شرايط من فرق مي‌کند و ربطي به کسي ندارد.
وي در پاسخ به سؤالي درباره دليل بازي خوبش در نيم‌فصل دوم نسبت به نيم‌فصل اول اظهار داشت: در نيم‌فصل اول، سرمربي تيم به دلايل غيرحرفه‌اي و به ناحق، من را اخراج کرد و در ليست 18 نفره هم نمي‌گذاشت. من سکوت کردم و چيزي نگفتم، اما همه مي‌دانند چه اتفاقاتي افتاد. 


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد