فارس/ سرمربي تيم فوتبال گل‌گهر گفت: خستگي يک سال ظلم روي دوش‌مان است و آنها را به خدا واگذار مي‌کنم.
امير قلعه‌نويي پس از تساوي 2 بر 2 مقابل نساجي مازندران اظهار داشت: آنقدر خسته هستم که نمي‌دانم چه بگويم. خستگي يک سال ظلم روي دوش‌مان است. يک سال به ما ظلم کردند و من آنها را به خدا واگذار مي‌کنم. به تيمي که 300 هزار نفر شهرش جمعيت دارد و سال دوم حضورش در ليگ است، ظلم کردند. اميدوارم خودشان و وجدانشان بدانند با اين تيم چه کردند. از کميته داوران و شخص کامراني‌فر نهايت تشکر را دارم و برخي داوران که خوب کار کردند.
وي در مورد بازي گفت: در نيمه اول يک مقدار استرس داشتيم و در همين استرس‌ها روي ضدحمله‌ها گل خورديم. در نيمه دوم برگشتيم. هم داور و هم تير دروازه نمي‌خواست که ما گلزني کنيم. دو پنالتي صد درصد براي ما نگرفتند. با اين شرايط از بچه‌ها تشکر مي‌کنم. واقعا نمي‌دانم چه بگويم چون شرايط روحي خوبي ندارم. امسال به ما ظلم شد، اگر هم حرفي بزنيم هم فايده‌اي ندارد و محرو‌ممان مي‌کند.
سرمربي گل گهر گفت: 23 ضربه به تير دروازه زديم که بي‌سابقه بوده است. در نيمه دوم 10 تعويض انجام شد و دروازه‌بان حريف سه بار روي زمين افتاد. داور 6 دقيقه وقت اضافه ‌گرفت و رأي 6 دقيقه سوت را مي‌زند. نمي‌دانم چرا اين قانون در بازي با تراکتور اجرا نشد که کلا 20 ثانيه در آن مسابقه وقت تلف شد، اما بيش از يک دقيقه وقت اضافه گرفتند به هر حال بالاي سر ما خدا هست و ظلم هم پايدار نخواهد بود.
قلعه‌نويي اظهار داشت: از لحاظ فني تيم خوبي بوديم اما وقتي ظلم مي‌شود نمي‌توانيم کاري انجام دهيم. کار به جايي رسيده بود که وقتي عدالت در مورد تيم ما رعايت مي‌شد تعجب مي‌کرديم. در اين مسابقه که مهم هم بود داوري گذاشتند که شرايط بازي از دستش در رفت.
وي در مورد اينکه شما يک فصل ديگر هم در گل گهر ماندني شديد و فکر مي‌کنيد اين ظلمي که مي‌گوييد ادامه‌دار خواهد بود يا نه تأکيد کرد: اين ظلم براي الان نيست و از دو سال قبل آغاز شده است و ادامه‌دار است. به هر کدام از آقايان هم مي‌گوييم به ما جواب مي‌دهند که سخت نگيريد و اشکال ندارد. اين چيزي نيست که من بتوانم کاري انجام دهد.
رئيس فدراسيون فوتبال در مورد اينکه چقدر براي موفقيت در جام حذفي شانس داريد، تصريح کرد: بخشي از بازي درون زمين است و بخشي ديگر دست من نيست. ما از نظر فني تيم خيلي خوبي هستيم، اميدوارم آنهايي که اين ظلم را در حق ما کردند پيش وجدان خود آرام باشند.
قلعه‌نويي در مورد ديدار با استقلال در جام حذفي و اينکه باشگاه تدابيري براي جلوگيري از ناداوري‌ها انجام داده است يا خير، عنوان کرد: آنها مشکلشان من هستم. با تيم‌هاي ديگر هم بودم همين اتفاق برايم افتاد. اگر بخواهم نام ببرم، در 20 مسابقه ناداوري‌ها صورت گرفت. امسال ديگر اظهر من الشمس است. اگر از روز اول بخواهيم حساب کنيم ببينيد چند امتياز از ما گرفتند. من ديگر نمي‌توانم حرف بزنم، چون اگر صحبت کنم محروم خواهم شد. بعضي مربيان مانند من يا بازيکنان مانند منشا اگر حرکتي کنند درجا حکم مي‌دهند. اصلا به اتوبوس نرسيده حکم را مي‌دهند. شايد برخي ديگر مصونيت دارند. حالا هم اگر حرفي بزنم تا تهران نرسيده حکم بدهند.
وي افزود: خدايي بالاي سر است و يک برگ هم بدون اذن او به زمين نمي‌افتد اما به هر حال کارهايي تاوان دارد. دير و زود دارد اما سوخت و سوز ندارد. ما مي‌گوييم ظلم شده و نمي‌دانيم هدايت‌شده است يا خير. در چند مسابقه پنالتي ما را نگرفتند و زماني هم که پنالتي مي‌گيرند، همه تعجب مي‌کنند. اشکال ندارد. ما عادت کرده‌ايم.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد