ورزش 3/ سايپا به ليگ يک سقوط کرد. در شبي که با نتيجه 5-1 نتيجه را به تيم تراکتور واگذار کرد و جاي هيچ گونه حرف و حديثي باقي نگذاشت.
حالا به نظر مي رسد فراز کمالوند مي دانست که اين تيم ديگر راه چاره اي ندارد و به همين بهانه در فاصله سه هفته مانده به پايان بازي ها از سمت خود استعفاء کرد تا اين سقوط به پاي سعيد اخباري نوشته شود. مربي که تيم ابتداي فصل او يعني ماشين سازي هم به ليگ يک سقوط کرد.

البته که در سقوط سايپا به دسته اول ابراهيم صادقي هم دخيل است و مديران تيم که تصميمات آنها منجر به بقاي تيم در ليگ برتر نشد. در فوتبال همان طور که همه در موفقيت نقش دارند همه در ناکامي هم سهيم هستند. در پايان بازي تراکتور – سايپا که با شکست تلخ و باور نکردني نارنجي پوشان همراه بود افسوس و ناراحتي در چهره سايپايي ها مشهود بود اما در فوتبال افسوس و پشيماني در خارج از زمين چيزي را تغيير نمي دهد. هميشه مي گويند فوتباليست بايد در زمين به اندازه اي تلاش کند که وقتي داور در سوت خود به علامت پايان بازي مي دمد سرش را پايين نياندازد و شرمنده کسي نباشد.
 و البته فوتبال ادامه دارد. سايپا از همين امروز بايد براي صعود به ليگ برتر برنامه ريزي کند. روي اشتباهات گذشته خط بطلان بکشد و با درس گرفتن از آنها براي آينده اي بهتر برنامه ريزي کند. از ياد نبرده ايم اين تيم سابقه قهرماني در ليگ برتر را در کارنامه دارد. يک فصل دوري از ليگ برتر جريمه سايپا براي نمايش هايي است که اين فصل داشته است و بايد اين تاوان را پس دهد تا از اين پس حضور در ليگ برتر را قدر بداند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد