ورزش 3/ محمد محبي بازيکن سپاهان گفت که کار انتقال او به تيم اروپايي قطعي شده ولي در مورد اينکه آيا قرار است با مغانلو در سانتاکلارا معاوضه شود را اطلاعي ندارد.
محمد محبي بازيکن سپاهان تأييد کرد که کار انتقالش به تيمي اروپايي قطعي شده ولي نامي از آن نبرد. او درخصوص اينکه با درخشش در سپاهان به تيم ملي رسيد و اينکه آينده اش را چگونه مي بيند، پاسخ داد: من آينده ام را به دست پروردگار مي سپارم. ولي چيزي که هست، تمام تلاشم را مي کنم تا بهترين خودم باشم تا نماينده خوبي براي مردم ايران در اروپا باشم.
وي درباره اينکه سپاهان 65 امتياز کسب کرد ولي عنوان قهرماني را کسب نکرد، توضيح داد: همانطور که آقاي نويدکيا گفتند، شايد پرسپوليس حقشان بوده است که قهرمان بشوند. ما گفتيم 4 بازي آخرمان را ببريم. اگر آنها نيز هر 4 بازيشان را ببرند، قهرماني حقشان بوده است. الان نيز اينگونه شد و با 67 امتياز قهرمان شدند.
وي گفت:  هر تيمي که خوب بازي کند و امتيازات بيشتري کسب کند، قهرمان مي شود که همينطور هم شد. امسال هم سپاهان و هم پرسپوليس رقابت تنگاتنگي داشتند و در آخر پرسپوليس با اختلاف 2 امتياز قهرمان شد. هيچ چيزي از ارزش هاي ما کم نشد. کسب 65 امتياز در 30 بازي کار بزرگي است. يک تيم مي تواند با اين تعداد امتياز قهرمان شود. متأسفانه آنها با 2 امتياز اختلاف برنده شدند.
محبي درباره اينکه گفته شده که او قرار است با شهريار مغانلو معاوضه شده و راهي سانتاکلاراي پرتغال شود گفت: من هنوز در اين مورد اطلاعي ندارم ولي چيزي که مي دانم اين است تيمي که من انتخاب کرده ام، قطعي است و انتقالم انجام مي شود ولي هنوز نمي توانم اسم آن را بگويم
وي درباره اينکه نام آن تيم سانتاکلاراي پرتغال است، گفت: هنوز چيزي مشخص نيست.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد