ورزش 3/ سرمربي نساجي رقابت مقابل گل‌گهر را يک بازي پاک عنوان کرد.
ساکت الهامي پس از تساوي ارزشمند خارج از خانه تيمش مقابل گل‌گهر در نشست خبري گفت: به سازمان ليگ خسته نباشيد مي‌گويم که مسابقات سرانجام به پايان رسيد. خيلي خوشحالم که بعد از چندين سال به استان کرمان آمدم و اين ساختار خيلي خوب را اينجا ديدم. گل‌گهر يکي از تيم‌هايي است که خيلي زود آسيا را خواهد ديد. قلعه‌نويي براي من هميشه عزيز و الگوي من بود، اما اين فوتبال امروز نشان داد که بايد مقابل عزيزترين‌هاي خودمان هم بايستيم.
او ادامه داد: به همه ثابت شد که هيچ انگي به من و قلعه نويي نمي‌چسبد. متاسفم براي کساني که ساعت ۲ و نيم شب بيانيه دادند. آنها خودشان از مفسدان فوتبال ايران هستند. امروز فوتبالي را ديديم که از بهترين‌هاي ليگ برتر بود.  هر دو تيم مي‌توانستند برنده بازي باشند. اميدوارم قلعه‌نويي و تيمش هميشه موفق باشند.
سرمربي نساجي اضافه کرد: بازي کاملاً تاکتيکي بود. آنها چند بار سيستم خود را تغيير دادند و ما هم همين کار را کرديم. بازي خيلي خوبي بود، هرچند در پايان خوشايند گل‌گهري‌ها نشد. اين فوتبال مي‌گذرد و شرافت است که مي‌ماند. قلعه‌نويي پرافتخارترين مربي تاريخ ايران است و نمي‌توان موفقيت‌هايش را ناديده گرفت. براي تيم گل‌گهر در جام‌ حذفي هم آرزوي موفقيت مي‌کنم. 
الهامي در پاسخ به اين سوال که آيا براي فصل آينده در اين تيم مي ماند يا خير، ابراز کرد: امروز شاگردانم بازي کردند که کيفيت بالايي داشت، چون امکانات و شرايط خوب بود. قول مي‌دهم اولين و آخرين شرطم براي نساجي اصلاح زمين شهيد وطني است. اگر درست نشود، در اين تيم نمي‌مانم. تيم من خارج از زمين خودش همه تيم‌ها غير از پرسپوليس را برده يا مساوي کرده است. امروز هم فوتبال زيبايي را شاهد بوديم.
او يادآور شد: همه از فوتبال گل‌گهر لذت مي‌برند؛ با وجود اينکه آنها از ما عقب افتادند، اما سيستم بازي‌شان بهم نخورد. ما خيلي خوب کار کرديم و شاگردانم نشان دادند که چقدر با شرف هستند. دست تک تک آنها را مي‌بوسم و معتقدم بايد جلوي آنها سجده کرد. شرمساري براي کساني ماند که به ما انگ مي‌زدند. اين انگ‌ها به بچه‌هاي ناز‌ي‌آباد نمي‌چسبد. بابت انگ‌هايي که زده شد، خيلي ناراحتم و نمي‌توانم آن را هضم کنم. شايد بازي از نظر جدولي اهميتي براي ما نداشت اما خدا شاهدست که تا صبح نخوابيدم. 
سرمربي نساجي اضافه کرد: اميدوارم گل‌گهر در جام حذفي موفق باشد چون لياقتش را دارد. خوشحالم که توانستم به قولي که به مردم مازندران و مرحوم دست‌نشان در رو تشييع جنازه‌اش دادم، عمل کنم. در آن روز به دست‌نشان گفتم قول مي‌دهم که اجازه ندهم يادگارش از بين برود. يادگار آن مرحوم را حفظ کردم و اين موفقيت را به روح نادر تقديم مي‌کنم. اميدوارم روحش در آن دنيا در آرامش باشد. هرچند سال‌ها به نادر هم چنين انگ‌هايي زدند اما در نهايت رو سياهي به ذغال ماند.
الهامي در خصوص داوري ديدار با گل‌گهر گفت: در اين مورد صحبت نمي‌کنم، چون از روز اول هم صحبت نکردم. کارشناسان بايد نظر بدهند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد