فارس/ برنامه 5 ساله مس در 2 سال اجرا شدسرمربي تيم فوتبال مس رفسنجان عنوان کرد که برنامه پنج ساله اين باشگاه در دو سال به اجرا رسيد.
محمد ربيعي در نشست خبري بعد از بازي با ذوب آهن اظهار داشت: در ابتدا به مجتبي حسيني و کادر فني ذوب آهن خسته نباشيد مي‌گويم. از اين بابت خوشحال هستيم که توانستيم يک فوتبال پاک را به نمايش بگذاريم.
وي افزود: سعي کرديم با توجه به اينکه شش بازيکن را در اختيار نداشتيم، با جسارت، برنامه‌ريزي و تلاش بازيکنان به يک پيروزي ارزشمند برسيم. از يک بابت ديگر خوشحال هستم که طبق برنامه‌ريزي‌هاي سال گذشته، مي‌خواستيم در سه سال به ليگ برتر صعود کنيم که در يک سال با قهرماني در ليگ دسته اول و صعود به ليگ برتر، آن را اجرا کرديم.
ربيعي تأکيد کرد: در ليگ برتر برنامه ما تثبيت بود و اينکه بتوانيم رتبه تک‌رقمي کسب کنيم. امروز خوشحالم که برنامه سال آينده‌مان را همين امسال اجرا کرديم. واقعيت اين است که برنامه پنج ساله در مس رفسنجان در عرض دو سال به اجرا رسيده است و از تمام کساني که در اين مسير ما را کمک کردند ممنون هستم.
سرمربي مس رفسنجان خاطرنشان کرد: اين موضوع دستاورد بزرگي است و در شهري مثل رفسنجان با تمام کمبودها از نظر سخت‌افزار فکر مي‌کنم شايسته لقب پديده بوده‌ايم. شايد در مقطعي از فصل 4 شکست متوالي داشتيم و يک عده نااميد شده بودند، اما از هيات مديره باشگاه مس و سعد محمدي تشکر مي‌کنم که صبورانه و مدبرانه اين مرحله را مديريت کردند.
وي يادآور شد: خوشبختانه بعد از آن 4 مسابقه امتيازات خوبي کسب کرديم و تيم را به سمت موفقيت سوق داديم و شايد اگر کمي بدشانسي نمي‌آورديم و 5 امتياز از بازي با ماشين سازي و نفت آبادان مي‌گرفتيم شايد الان جايگاه بهتري را در جدول داشتيم در نهايت به تيم ذوب آهن خسته نباشيد مي‌گويم و سعي مي‌کنم خيلي سريع‌ پروژه سال آينده را استارت بزنيم.
ربيعي در پاسخ به اين سؤال که آيا ذوب آهن که امروز مقابلش بازي کرديم تيمي بود که در رده چهاردهم قرار بگيرد، گفت: من پاسخگوي خوبي براي سؤال شما نيستم چون اين سؤال در باره وضعيت و شرايط تيمي است که قطعا افرادي بايد آن را ارزيابي کنند که از ابتداي فصل تا انتهاي آن در کنار تيم بودند. من نمي‌توانم به يکي يا دو بازي بسنده کنم، اما در اينکه اين مجموعه وزين و باسابقه درخشان در فوتبال ايران است شکي وجود ندارد.
وي يادآور دارد: مجتبي حسيني را يک مربي خوب و با دانش مي‌دانم. بعضي مواقع در فوتبال فراز و نشيب‌هايي ايجاد مي‌شود و به همين دليل کار سخت مي‌شود. اما ذوب آهن در ليگ باقي مانده، اما اينکه اين تيم بايد شرايط بهتري داشته باشد هيات مديره و مديرانش پاسخگو هستند. در بازي امروز نه ما زياد موقعيت ايجاد کرديم و نه ذوب آهن اين کار را انجام داد.
سرمربي تيم فوتبال مس رفسنجان اظهار داشت: در اواخر بازي يکي دو فرصت نصفه و نيمه داشتيم اما موقعيتي به حريف نداديم. شايد ذوب آهن در بازي امروز کمي مالکيت بيشتري داشت ولي دفاع تيمي‌مان را درست اجرا کرديم و مطمئن بودم اگر کار را به 15 دقيقه آخر برسانيم گل مي‌زنيم به هر حال ذوب آهن هم استرس داشت و ان‌شاءالله اين تيم در سال‌هاي آينده دوباره همان تيم هميشگي شود.
ربيعي خاطرنشان کرد: در يک مسابقه مفصل طي روزهاي آينده در باره کل شرايط مس رفسنجان صحبت خواهم کرد ولي از طريق کنفرانس خبري مقام هشتم را به مردم شريف رفسنجان و کارگران کارخانه تقديم مي‌کنم و اميدوارم بتوانيم در سال‌هاي آينده نماينده خوبي در جام باشگاه‌هاي آسيا باشيم.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد