فارس/ معاون اجرايي باشگاه پرسپوليس گفت: خيلي از تيم‌ها تلاش کردند جلوي موفقيت ما را بگيرند اما نشد.
ابراهيم شکوري درباره پنجمين قهرمامي متوالي پرسپوليس، عنوان کرد: خدا را شکر مي‌کنم در اين سال سخت، پنجمين قهرماني رقم خورد. خيلي از تيم‌ها تلاش مي‌کردند جلوي پرسپوليس را بگيرند تا قهرمان نشود اما خدا را شکر با همت بازيکنان، کادر، مديريت و هواداران، اين قهرماني را کسب کرديم. به همه هواداران تبريک مي‌گويم. اميدوارم سالهاي آينده هم ادامه‌دار باشد و همانطور که يک رکورد دست نيافتني را ثبت کرديم، همين رکورد ادامه داشته باشد.
معاون اجرايي پرسپوليس درباره تمديد قرارداد با بازيکنان و برنامه آينده گفت: کار ما از روزي که به باشگاه آمديم شروع شده، روزي که گفتيم 7 ميليون در باشگاه پول هست اما پرونده‌هاي مختلف و عجيب و غريبي مثل بوديمير داشتيم. شرايط بسيار سختي بود و مي‌دانيد پرسپوليس با کارگزاري قرارداد داشت که همه تعهدات خود را اجرا کرده و پرسپوليس مانده بود با کوهي از بدهي‌ها و مشکلات و بازيکنان باغيرتي که 4 سال پشت سر هم قهرمان شدند و فيناليست آسيا بودند.
وي افزود: شرايط مالي بود بود اما هيات مديره توانست با تمهيداتي که انديشيد، کار را پيش ببرد و امشب اين تيم قهرمان شد. ما 2 راه داشتيم مي‌توانستيم تيم را رها کنيم و بگوييم هيچ راه درآمدزايي وجود ندارد چون قبلا همه راه‌ها رفته شده بود و پول هم گرفته شده بود. راه بعدي اين است بيشتر تلاش کنيم تا همچنان در کورس باقي بمانيم.
وي درباره وضعيت مغانلو و کنعاني‌زادگان، خاطرنشان کرد: در آينده صحبت مي‌کنيم.
شکوري درباره پرونده کالدرون، تصريح کرد: منتظر راي هستيم اما بايد پرداخت کنيم و اين راي هم مثل آرا ديگر است. درباره موارد ديگر در آينده صحبت مي‌کنيم.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد