فارس/ سرمربي تيم فوتبال نفت مسجدسليمان گفت: شاگردانم با دست خود نتيجه را رقم زدند و منتظر بازي در اصفهان و تبريز نبودند.
محمود فکري پس از ديدار تيم‌هاي آلومينيوم اراک و نفت مسجد سليمان در نشست خبري حضور پيدا کرد و اظهار داشت: تشکر و قدرداني مي‌کنم از تمام بازيکنانم که با تمام توان جنگيدند و تلاش کردند. آنها با دست خود نتيجه را رقم زدند و منتظر بازي در اصفهان و تبريز نبودند. خدا را شکر خيلي مردانه کار کرديم و توانستيم هم 3 امتياز را بگيريم و هم اينکه در مجموع جوانمردانه ظاهر شديم. از هر دو تيم بايد تشکر کنم که مسابقه خوبي از خود به نمايش گذاشتند.
وي ادامه داد: از باشگاه و همه نفراتي که در اين مسير از ما حمايت کردند، تشکر مي‌کنم. از طرف خودم، کادر فني و بازيکنان از همه تشکر مي‌کنم. برد را تقديم مي‌کنم به همه نفراتي که حامي ما بودند. از مردم مسجد سليمان عذرخواهي مي کنم که آنها را اذيت کرده و کارمان به هفته آخر کشيده شد. نبايد به هفته آخر مي‌رسيديم و استرس مي‌کشيديم. اين مردم حداقل‌ها را دارند و حق‌شان است که تيم‌شان در ليگ برتر بماند.
سرمربي تيم فوتبال نفت مسجدسليمان خاطر نشان کرد: اگر قرار است تيمي در ليگ برتر باشد، بايد ساختار درست داشته باشد. نبايد اينگونه باشد که الان، يعني شروع فصل آينده، با دعا و صلوات بخواهيم تيم را جمع کنيم. بايد برنامه‌ريزي درستي انجام و بودجه تيم مشخص شود. بازيکنان بايد بدانند در چه تاريخي از باشگاه پول دريافت خواهند کرد. فرقي نمي‌کند که من سرمربي باشم يا هر فرد ديگري؛ فقط بايد برنامه‌ريزي انجام شود. اگر قرار است تيم ساختار نداشته باشد به مشکل خواهيم خورد.
فکري عنوان کرد: اميدوارم در فصل آينده هر کسي که سرمربي بود، شاهد چنين برنامه‌ريزي باشد و مشکلات به حداقل برسد. مي‌توان اين تيم را با جايگاهي خوبي در جدول حفظ کرد؛ به شرطي که مجموعه شکل داشته باشد. اکثر بازي‌ها پاک برگزار شد و شبهه‌اي در آنها وجود نداشت. همه بايد کمک کنيم و جايگاه تيم‌ها در شرايط فوتبالي بايد مشخص شود. اميدوارم همه براي فصل آينده برنامه‌ريزي درستي داشته باشند. نبايد شاهد تعطيلات زيادي باشيم. همه بايد کمک کنند تا فضاي فوتبال پاک باشد تا همه سود ببريم. شاگردانم با کمترين امکانات تمام تلاش خود را کردند تا شرمنده مردم مسجد سليمان نشويم. خدا را شکر که توانستيم تيم را در ليگ برتر حفظ کنيم.
وي درمورد شناختش از تيم حريف، اظهار داشت: بازي خيلي خوبي بود. ما کمي استرس داشتيم و اين استرس مشخص بود، چون آلومينيوم جايگاه خوبي در جدول داشت و بدون استرس کار مي‌کرد. هر دو تيم خيلي خوب ظاهر شدند و فرصت‌هاي مناسبي خلق شد. در نيمه اول به گل رسيديم، اما مي‌دانستيم کارمان سخت است. در نيمه دوم کارمان سخت تر شد. همه بازيکنان تلاش کردند تا تک گل‌مان را حفظ کنيم و به برتري برسيم. به آلومينيوم هم تبريک مي‌گويم که در نخستين فصل حضورشان در ليگ برتر نتايج خوبي کسب کردند و حتي تا جمع 4 تيم برتر هم رفتند. آنها اگر برنامه‌ريزي درستي داشته باشند، مي‌توانند براي فصل آينده جايگاه بهتري کسب کنند. اراک ساختار خوبي دارد و تنها نيازمند يک برنامه‌ريزي خوب هستند.
سرمربي تيم فوتبال نفت مسجدسليمان درمورد حضورش براي فصل آينده در اين تيم، گفت: تازه مشخص شد که تيم در ليگ برتر مي‌ماند. هنوز صحبت رسمي انجام نشده است. بايد ديد که سياست باشگاه چيست. ما هم براي خودمان برنامه‌هايي را داريم و اگر شرايط فراهم باشد، خوشحال مي‌شوم در اين تيم کار کنم. از طرفي خوشحالم که توانستم اندکي در ماندن تيم در ليگ برتر نقش داشته باشم. اعلام آمادگي مي‌کنم که هر زماني تيم نفت به مشکل بخورد حتماً به اين تيم کمک خواهم کرد، چون مردم مسجد سليمان را دوست دارم و اميدوارم خاطرات خوب بيشتري را با هم رقم بزنيم. بايد ديد که تقدير چه خواهد شد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد