ورزش 3/ مربي پرسپوليس طي فصول اخير به شکل ابهام برانگيز در جشن قهرماني اين تيم غايب بود.
کريم باقري که در تمامي پنج قهرماني اخير پرسپوليس روي نيمکت اين تيم با هدايت برانکو ايوانکوويچ و اکنون يحيي گل‌محمدي حضور داشته، به شکلي عجيب در جريان جشن قهرماني اين تيم غايب بود و روي سکو نيز حاضر نشد.
باقري که حضوري فعال در جريان بازي پاياني پرسپوليس در فصل بيستم و برابر پيکان داشت و در چند مرحله نيز با حضور در منطقه فني (خصوصا در زمان کول بريک) به صحبت با بازيکنان تيم مي‌پرداخت، بعد از حضور بازيکنان در رختکن و مهيا شدن آنها براي جشن قهرماني، به چمن بازنگشت.
اين در حالي بود مراسم اهداي جام دقايق زيادي به دليل هماهنگي براي نشست خبري سرمربيان دو تيم به طول انجاميد و بازيکنان نيز در تونلي که براي آنها ترتيب داده شده بود به انتظار ايستاده بودند و با گوشي‌هاي همراه خود به دنبال ثبت لحظه قهرماني بودند.
بعد از خواندن اسامي بازيکنان و در ادامه اعضاي تيم پزشکي و تدارکات براي حضور روي سکوي قهرماني، نوبت به نفرات فني تيم رسيد که توسط مجري حاضر در استاديوم شهداي شهرقدس براي حضور در سکو و دريافت مدال دعوت مي‌شدند. کريم باقري نفر ماقبل حميد مطهري براي حضور روي سکو بود که نامش خوانده شد اما در آن بلبشوي قهرماني و جشن کسي متوجه نشد که وي حضور نداشته تا براي دريافت مدال روي سکو برود و آن را از عزيزي خادم، بهاروند و سميعي دريافت کند.

در زمان ثبت تصاوير جشن قهرماني اما اثري از کريم باقري نبود تا براي اولين بار طي پنج قهرماني پياپي سرخ‌ها، او غيبتي عجيب را شکل دهد.جالب اينکه او در زمان توزيع جام در اتوبوس پرسپوليس نشسته بود.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد