ورزش 3/ هافبک تيم تراکتور از مديران باشگاه خواست تا توجه بيشتري به بازيکنان داشته باشند.
تيم تراکتور در شرايطي بازي هفته سي ام خود مقابل سايپا را برگزار کرد که بازيکنان اين تيم شب بازي در اعتراض به پرداخت نشدن مطالباتشان، اردو را ترک کرده بودند. با وساطت صورت گرفته اما ظهر روز بازي، بازيکنان شاکي به اردوي تيم برگشتند تا تراکتور در برابر سايپا با تمامي نفرات خود به ميدان رفته و 5 بر يک اين تيم را شکست دهد. سامان نريمان جهان که در حال حاضر يکي از باتجربه ترين بازيکنان تيمش است در پايان بازي در مورد شرايط ياد شده در تراکتور صحبت کرد.
سامان نريمان جهان در حالي صحبت هاي خود را شروع کرد که اسدي در چند متري او حضور داشت و از هم تيمي خود مي خواست تا با توجه به اينکه جزو باتجربه هاي تيم است، در مورد شرايط سخت اين فصل صحبت کند. هافبک تراکتور صحبت هاي خود را اين گونه شروع کرد: بازي سختي بود. سايپا براي نيفتادن و ما براي سهميه آسيا مي جنگيديم. سرنوشت تيم سايپا هم در دست ما بود ولي خوشحاليم که بچه ها عليرغم اتفاقات اخير، با شرف و وجدان بازي کردند.
وي ادامه داد: بحران مالي در کل کشور وجود دارد. خيلي از بچه ها در داري و نداري ساختند و شايد بعضي وقت ها به همديگر کمک مي کرديم ولي وقت آن رسيده که بگوييم باشگاه بايد کمي بيشتر به ما توجه کند. شرف اين بازيکنان را ديديد که با اين وضع چهارم شديم. خدا خواست که ما چهارم شويم و استقلال هم قهرمان جام حذفي مي شود تا ما دوباره انشالله آسيايي شويم. دست تک تک بچه ها را مي بوسم و به شرف شان درود مي فرستم
هافبک تراکتور در مورد ميزان دريافتي بازيکنان در اين فصل گفت: من تا الان 50 درصد دريافتي داشته ام. فصل تمام شده و فکر مي کنم بيشترين دريافتي بچه ها هم حدود 60 درصد باشد. از آقاي نظمي و زنوزي درخواست مي کنم که توجه بيشتري به اين بازيکنان که با جان و دل کار مي کنند داشته باشند.
نريمان جهان در پايان تاکيد کرد: آقاي نظمي براي هفته بعد قول هايي داده اند که انشالله عملي خواهد شد و مبالغ باقيمانده به حساب بچه ها واريز خواهد شد. بچه ها واقعا مشکل دارند؛ بعضي ها قراردادشان هم کم است و انشالله که اين مشکلات حل شود. از مديران باشگاه درخواست مي کنم که بيشتر به فکر بچه ها باشند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد