مهر/ سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس همچنان روي سياست خود مبني بر تمديد قرارداد بازيکنان تيمش اصرار دارد. با اين حال او اولويت هايش در پست هاي مختلف را مشخص کرده است.

باشگاه پرسپوليس پس از کسب پنجمين قهرماني خود در بيستمين دوره رقابت‌هاي ليگ برتر در تلاش است تا سياست‌هاي سرمربي تيم را مبني بر بستن تيمي قدرتمند براي فصل آينده بازي‌ها پياده کند.
يحيي گل محمدي در ابتداي نيم فصل گذشته از مديران باشگاه خواست قرارداد محمدحسين کنعاني زادگان، احمد نورالهي، وحيد اميري، اميد عاليشاه، کمال کاميابي نيا و مهدي شيري را تمديد کنند اما اين اتفاق برخلاف گفته‌هاي جعفر سميعي و ابراهيم شکوري نه تنها رخ نداد بلکه کنعاني زادگان نيز تصميم به لژيونر شدن با حضور در الاهلي قطر گرفت تا سرخ‌ها با چالشي جدي در تابستان روبرو شوند.
يحيي گل محمدي براي اينکه تمرکز را در هفته‌هاي پاياني از بازيکنان خود نگيرد از اراده ليست خريد خود به باشگاه امتناع کرد. او در حالي قصد دارد ليست بازيکنان مد نظر خود را در اختيار باشگاه قرار دهد که براي جذب آنها اولويت بندي کرده است.
سرمربي سرخپوشان تاکنون خريد قطعي سه بازيکن را در برنامه خود قرار داده است. او نياز به دو مدافع تخصصي را در برنامه خود گنجانده است. همچنين هافبکي که توانايي بازي به عنوان بازيساز و تخريب کننده را داشته باشد هم در ليست گل محمدي وجود دارد.
همچنين در صورتيکه پرسپوليس نتواند شهريار مغانلو را که براي نيم فصل به طور قرضي به اين تيم آمده بود از سانتاکلارا بگيرد يحيي مهاجم جديدي را به جمع بازيکنان اضافه مي‌کند.
گل محمدي براي اينکه بازيکنان ديگري را وارد ليست خود کند منتظر تمديد قرارداد بازيکنان جديد خود مي‌ماند. کادر فني پرسپوليس در صورتيکه تمام بازيکنان در جمع سرخ‌ها باقي بمانند با کمترين تغيير نسبت به فصل گذشته، روند خود را ادامه مي‌دهند.
گل محمدي به فکر حفظ ساختار تاکتيکي تيمش است و نمي‌خواهد با ايجاد تغييرات فراوان، هماهنگي بين آنها را دچار مشکل کند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد