ايسنا/ محل برگزاري مسابقه فينال جام حذفي(يادواره آزادسازي خرمشهر) فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹ اعلام شد.

فدراسيون فوتبال و سازمان ليگ از تغيير محل فينال جام حذفي از کرمان به اصفهان خبر دادند. اين اتفاق بعد از بازديد اخيرا مسوولان سازمان ليگ از ورزشگاه‌هاي استان کرمان صورت گرفت و در نهايت به علت نبود هيچ تيمي از اصفهان در اين مسابقات، ورزشگاه نقش جهان به عنوان ميزبان فينال اين مسابقات تعيين شد.
سازمان ليگ فوتبال ايران اعلام کرد: با توجه به بازديد انجام شده از مجموعه ورزشي امام علي ( ع)  کرمان و ارزيابي شرايط ميزباني فينال جام حذفي فصل ۴۰۰ -۱۳۹۹ به اطلاع مي‌رساند با توجه به سوابق بهره‌برداري در طي فصل جاري و برگزاري مسابقات  وضعيت فعلي چمن ورزشگاه  به صورتي است، که الزاما بايد  برنامه ريزي ترميم و اصلاح نواقص چمن بلافاصله بعد از پايان ليگ يک کشور آغاز مي‌شد، تا  قبل از ايجاد خسارت‌هاي جبران ناپذير سلامت چمن ورزشگاه تضمين شود که البته اين امر ميسر نشده است .
هم‌چنين لازم به ذکر است از آن جا که ساير الزامات از جمله اسکوربورد، صندلي‌ها و موارد ديگر نيز بايد در برنامه نصب، اصلاح و تعمير قرار گيرد، لذا  قطعاً شرايط ميزباني فينال جام حذفي  در اين ورزشگاه و در تاريخ مقرر مهيا نمي‌شود.
از آنجا که سازمان ليگ به مناسبت بزرگداشت سردار دل‌ها، شهيد سپهبد قاسم سليماني آمادگي دارد اولين رقابت مهم و در پيش رو از جمله سوپرجام را در اين ورزشگاه برگزار کند، بديهي است در صورت تحقق موارد فوق و تامين شرايط ميزباني در ورزشگاه مذکور اين امر محقق خواهد شد.
بنابراين  ديدار فينال جام حذفي راس ساعت ۲۰:۳۰ روز يک‌شنبه مورخ ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ در ورزشگاه نقش جهان اصفهان  برگزار مي‌شود.
در حال حاضر استقلال، ملوان، گل‌گهر و فولاد چهار تيم حاضر در جام حذفي هستند و براي رسيدن به قهرماني تلاش مي‌کنند. استقلال با گل‌گهر و فولاد با ملوان ديدارهاي مرحله نيمه نهايي را برگزار خواهند کرد. 

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد