فارس/ مربي تيم ملي واليبال کشورمان گفت: شرمنده مردم شديم چون بايد پيروز مي‌شديم و صعود مي‌کرديم.
محمدرضا تندروان پس از حذف تيم ملي واليبال از المپيک 2020 توکيو اظهار داشت: تمام تلاش‌مان را انجام داديم و تصور مي‌کنم تمام افرادي که بازي را ديدند نيز طور ديگري فکر نمي‌کنند. تا لحظه آخر تلاش کرديم، اما المپيک است و بازي کردن در اين تورنمنت فوق‌العاده سخت.
وي ادامه داد: هم بازيکنان ما و هم نفرات ژاپن اشتباهاتي داشتند و همين اشتباهات بازي را به ست پنجم کشاند. اين بازي نبايد برنده يا حداقل بازنده مي‌داشت. هر دو تيم جنگيدند و تلاش کردند.
مربي تيم ملي واليبال کشورمان با بيان اينکه در شرايطي نيست که بتواند درباره مسائل فني صحبت کند، گفت: تمام چيزهايي که فکر مي‌کردم اکنون با احساسي غم‌انگيز تلفيق شده و شايد مواردي را بگويم که حق مطلب را ادا نکند. شرمنده مردم شديم چون بايد پيروز مي‌شديم و صعود مي‌کرديم.
تندروان درباره اينکه هدف‌گذاري فدراسيون واليبال صعود به جمع 4 تيم برتر  بود، گفت: به دليل فشار مسابقه در شرايطي نيستم که بتوانم پاسخ اين سوال را بدهم، اما چيزي که مي‌توانم بگويم اين است که جانانه تمرين کرديم. اينجا ميدان المپيک است و تيمي مانند فرانسه هم حذف مي‌شود. اگر آن هدف‌گذاري نباشد مسابقه‌ اينچنين نزديک نخواهد شد. 
تندروان در خصوص مصاحبه نکردن بازيکنان تيم ملي تصريح کرد: بعد از بازي با لهستان آلکنو از بازيکنان خواست مصاحبه نکنند و تمرکزشان روي بازي‌ها باشد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد