آخرين خبر/ پرسپوليس با قهرماني در هفته آخر مقابل پيکان يک رکورد جالب توجه ثبت کرد.
به گزارش فوتبالي، در پنج فصل گذشته که پرسپوليس قهرمان شده ، اين تيم هيچگاه در ورزشگاه آزادي قهرماني خود را قطعي نکرده و تمام قهرماني‌هاي اين تيم در بازيهاي خارج از خانه به دست آمده است.
اولين قهرماني پرسپوليس در 5 فصل گذشته که در دوران سرمربيگري برانکو به دست آمد، بعد از بازي قرمزها مقابل گسترش فولاد در ليگ شانزدهم بود که پرسپوليس با پيروزي 0-2 در تبريز قهرماني‌اش را قطعي کرد.
پرسپوليس در ليگ هفدهم، در مشهد جشن قهرماني گرفت و تيم برانکو موفق شد در ورزشگاه ثامن، پديده را با گل وحيد اميري شکست دهد.
در ليگ هجدهم که آخرين حضور برانکو روي نيمکت پرسپوليس بود ، قرمزها در هفته آخر ميهمان پارس جنوبي جم بودند که با تک گل ماريو بوديمير از سد نماينده جم عبور کردند و جام قهرماني را در خارج از خانه بالاي سر بردند.
در ليگ نوزدهم هم قهرماني شاگردان يحيي گل‌محمدي در شرايطي قطعي شد که آنها نفت مسجدسليمان را در خوزستان شکست دادند تا براي دومين فصل متوالي، قهرماني پرسپوليس با پيروزي مقابل تيم مهدي تارتار حاصل شود.
اتفاقي که امسال هم شاهد آن بوديم و پرسپوليس با بردن تيم مهدي تارتار در ورزشگاه شهداي شهرقدس، براي پنجمين فصل متوالي قهرمان ليگ برتر شد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد