آخرين خبر/ جيدون سانچو در اين تابستان از دورتموند راهي منچستريونايتد شده است و بدين ترتيب فصل آينده را در ميان شياطين سرخ توپ خواهد زد.
به گزارش فوتبالي، حرف و حديث هاي زيادي از تابستان گذشته مبني بر انتقال جيدون سانچو به منچستر يونايتد مطرح بود و اين ستاره انگليسي در نهايت در اين تابستان به منچستر يونايتد پيوست.
بسياري اين بازيکن را با کريستيانو رونالدو مقايسه مي کنند و معتقدند که سانچو مي تواند رونالدوي انگليس شود. او در دورتموند عملکرد خوبي داشته است و اکنون در 21 سالگي راهي منچستريونايتد شده و بايد ديد که در جمع شياطين سرخ به چه شکل عمل خواهد کرد.
کريستيانو رونالدو در سال 2003 از اسپورتينگ پرتغال راهي منچستر يونايتد شده بود، او در جمع شياطين سرخ و زير نظر فرگوسن مسيري فوق العاده را طي کرد و تبديل به يکي از بهترين بازيکنان جهان شد و پس از آن راهي رئال مادريد شد. اکنون در منچستريونايتد برخي نگاه ها به جيدون سانچو هم مثل کريستيانو رونالدو است و انتظار دارند که او هم بتواند همين مسير را طي کند.
در اين طرح جالب مي بينيم که در حالي که سانچو به يک آينه نگاه مي‌کند، کريستيانو رونالدو را با لباس منچستر يونايتد در آن مي بينيد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد