آخرين خبر/ ليونل مسي و لوئيس سوارز علي‌رغم اينکه سوارز در تابستان گذشته از بارسلونا جدا شد و سال پيش را در کنار مسي نبود، اما همچنان دو دوست بسيار صميمي هستند که از نظر خانوادگي هم با هم ارتباط دارند و اکنون در تعطيلات هم با هم هستند.
به گزارش فوتبالي، ليونل مسي پس از اينکه در رقابت هاي کوپا آمه ريکا 2021 به قهرماني رسيد، تعطيلات خود را آغاز کرد. مسي در ابتدا به ميامي در آمريکا رفت و پس از آن راهي دومينيکن شد و اوقات خوشي را هم در کنار همسرش در آنجا سپري کرد. مسي پس از آن اکنون در کنار لوئيس سوارز در ايبيزا است. جزيره اي مديترانه اي در جنوب اسپانيا که محلي ديدني براي تعطيلات و تفريح است.
مسي و سوارز در بارسلونا تبديل به دو دوست بسيار صميمي شدند و رفاقت آن ها دنباله دار باقي ماند به طوري که مي بينيم اين دو همچنان با هم هستند و تصميم گرفتنه اند که در انتهاي تعطيلات در ايبيزا به هم ملحق شوند.
مسي هنوز قراردادش را با بارسلونا به طور رسمي تمديد نکرده است و به نظر مي رسد که اين اتفاق به زودي قرار است رخ بدهد. از سويي لوئيس سوارز که فصل گذشته به همراه اتلتيکو مادريد قهرمان لاليگا شد همچنان از اميد هاي اصلي اين باشگاه در خط حمله است.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد