ورزش 3/ مهاجم پديده با وجود رضايت از جايگاه تيمش معتقد است توانايي کسب رتبه‌هاي بالاتر را هم داشتند.
مهرداد بايرامي با اشاره به عملکرد پديده در فصل اخير عنوان کرد: با توجه به بضاعتي که داشتيم و شرايطي که در اين فصل براي تيم ما به وجود آمد و مالکيت تغيير کرد، به نظرم عملکرد قابل قبولي داشتيم و نتيجه بدي نگرفتيم. آقاي رحمتي، کادر فني و همه بچه‌ها تلاش خودشان را انجام دادند و رتبه خوبي به دست آورديم.
او درباره تساوي پديده مقابل فولاد اظهار کرد: به نظرم بازي خوب و منطقي را انجام داديم و فرصت‌هاي خوبي هم ايجاد کرديم که متاسفانه تبديل به گل نشد. البته چند بازيکن تيم در اختيار آقاي رحمتي نبودند و دست ايشان خالي بود.
مهاجم پديده يادآور شد: فشردگي بازي‌ها روي عملکرد تيم ما بي‌تاثير نبوده و شايد هم اين اتفاق اجازه نداد ما رتبه بهتري داشته باشيم؛ خودتان ببينيد که در هفته‌هاي آخر فقط تيم‌هايي که مهره‌هاي زيادي در زمين و روي نيمکت داشتند، توانستند نتايج خوبي بگيرند، اما تيم‌هايي مثل ما که با کمبود بازيکن مواجه بودند و دست سرمربي هم خالي بود، نمي‌توانستند شانه به شانه با همه رقابت کنند.
بايرامي با اشاره به ناکامي تيمش در کسب سهميه آسيايي ابراز کرد: آقاي رحمتي و کادرفني تيم تمام تلاش خودشان را در اين فصل به ويژه در دور برگشت انجام دادند، اما همانطور که گفتم واقعاً بضاعت ما مثل تيم‌هايي مثل استقلال، گل‌گهر و ... که احتمالاً آسيايي بشوند، نيست. هزينه باشگاه ما و آنها را مقايسه کنيد که متوجه مي‌شويد منطقي نبود ما هم‌امتياز با آنها بشويم؛ معتقدم در چند مسابقه مثل دو ديدار اخير مقابل مس و فولاد بدشانسي آورديم وگرنه شرايط بهتري داشتيم.
او تصريح کرد: پديده امسال از نظر مديريتي مشکلات زيادي داشت ولي با اين حال آقاي رحمتي و مربيان ما اجازه ندادند بازيکنان دغدغه ذهني داشته باشند و شرايطي به وجود آوردند تا همه تمرکز ما روي مسابقات باشد. الان هم وضعيتي داريم که هم ناراحت هستيم و هم خوشحال! ناراحت بخاطر اينکه توانايي رسيدن به رتبه‌هاي بهتر را داشتيم و خوشحال بخاطر اينکه با اين بضاعت رتبه تک‌رقمي کسب کرديم.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد