ورزش 3/ ابراهيم شکوري در دوره مديريتي خود در پرسپوليس توانسته عملکرد درخشاني را به جا گذاشته و به اين موضوع که جاي خالي ورزشکاران تحصيل کرده در ورزش خالي است، مهر تاييد زده است.
مدافع چپ اسبق پرسپوليس که در دوران پاياني فوتبالش با دنبال کردن تحصيل توانسته اکنون در نقش مديريت نيز حضور يابد، بعد از حضوري کوتاه مدت در فدراسيون فوتبال، اکنون در باشگاه پرسپوليس نيز توانسته نقش پررنگ اجرايي- مديريتي خود را ايفا کند.
حضور اعضاي هيات مديره دور از فضاي فوتبال در راس مديريتي پرسپوليس و البته استقلال يکي از دغدغه‌هاي هميشگي هواداران اين دو تيم بوده است. در پرسپوليس نيز به نظر مي‌رسيد با حضور نفراتي چون جعفر سميعي، صدري، فياضي و عليپور با چالش بزرگي در طول فصل مواجه شود. اما يک انتخاب مناسب در کنار ديگر اعضاي هيات مديره توانسته اکنون آنها را به موفقيت بزرگي برساند.

ابراهيم شکوري که با سمت معاون اجرايي و سخنگوي باشگاه فعاليت خود را دنبال کرده، در اين مدت توانسته با مديريت مناسب و جمع کردن حواشي و شناخت لازم نسبت به فضاي اين باشگاه، شرايط را براي کاميابي سرخ‌ها فراهم سازد. مدافع چپ سابق پرسپوليس و سايپا اکنون با در اختيار گرفتن امور مديريتي و مشاوره لازم در بخش‌هاي مختلف در شرايطي که از سوي وزارت نه به عنوان عضو هيات مديره و نه مديرعامل کار را دنبال کرده، چه در بحث جذب و مذاکره با بازيکنان و چه در بخش مالي و آکادمي، ردپاي مثبتي از خود به جا گذاشته تا شايد ديگر باشگاه‌ها را نيز نسبت به جذب سرمايه‌هاي تحصيل کرده خود کمک کند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد