فارس/ معاون حقوقي باشگاه پرسپوليس گفت: با اقرار عاملان پرتاب نارنجک به اتوبوس تيم ما ثابت شد آنها هوادار سپاهان هستند.
ايمان حسين‌پور شرف شاد در رابطه به برگزاري دادگاه عاملان پرتاب نارنجک به اتوبوس هاي حامل کاروان تيم پرسپوليس قبل بازي با ذوب آهن اظهار داشت:قبل از هر چيز، بابت کسب عنوان قهرماني در فصل بيستم، به همه هواداران تبريک مي‌گويم. اميدواريم اين قهرماني‌ها و موفقيت‌ها در سال‌هاي آينده نيز ادامه داشته باشد.
وي ادامه داد: جلسه رسيدگي در تاريخ 10 مرداد سال جاري برگزار شد و به جهت اهميت موضوع، اين دادگاه به تصدي رئيس دادگستري شهرستان فلاورجان و با حضور يکي از اعضاي کميته حقوقي باشگاه پرسپوليس، مالکان اتوبوس‌ها و متهمان پرونده تشکيل شد. وکيل باشگاه شکايتي با اتهامات ايجاد رعب و وحشت، اخلال در نظم عمومي از طريق پرتاب نارنجک و ايراد خسارت عمدي و حمل و استفاده از مواد محترقه مطرح کرد و همچنين مستندات و مدارک جديد نيز به دادگاه ارائه شد.
معاون حقوقي باشگاه پرسپوليس افزود: متهمان پرونده، همان اشخاصي هستند که عکس آنها با لباس تيم فوتبال سپاهان، شال سپاهان و منتشر و به کميته انضباطي تحويل داده شده و شکي نيست که اين افراد از جمله هواداران باشگاه سپاهان هستند. متهمان پرونده، ضمن ابراز ندامت، عکس‌هايي که پيش از اين توسط معاونت حقوقي باشگاه پرسپوليس به کميته انضباطي فدراسيون فوتبال ارائه شده بود را تاييد و اقرار کردند که عکس‌ها متعلق به خودشان بوده و در نتيجه هيچ بهانه، توجيه يا حرف و حديث و عذر و بهانه‌اي باقي نمي‌ماند و مبرهن است که اين افراد از هواداران باشگاه سپاهان هستند.
حسين‌پور شرفشاد در گفت و گو با سايت باشگاه پرسپوليس اضافه کرد: همان‌طور که در دادگستري فلاورجان پرونده به سرعت منتهي به صدور قرار جلب به دادرسي و سپس صدور کيفرخواست در دادسرا شده و جلسه رسيدگي نيز در دادگاه کيفري انجام شد، از کميته انضباطي فدراسيون فوتبال نيز انتظار مي‌رود که در راستاي مواد 50، 85، 86 و بند 3 ماده 87 مقررات انضباطي و ماده 6 آئين‌نامه برگزاري مسابقات ليگ برتر و دسته اول فوتبال ايران، در اسرع وقت تکليف اين پرونده را روشن کنند. ما هم به صورت مستمر، پيگيري براي رسيدن به بهترين نتيجه را ادامه مي‌دهيم.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد