ورزش 3/ ستاره ايراني زنيت سنت‌پترزبورگ در جريان برتري تيمش مقابل روستوف موفق به گلزني شد.
در چارچوب ديدارهاي هفته دوم ليگ برتر روسيه، تيم فوتبال زنيت سنت‌پترزبورگ که همانند مسابقات اخيرش سردار آزمون را به‌عنوان مهاجم نوک در ترکيب داشت، از ساعت ۲۱:۳۰ امشب به مصاف تيم روستوف رفت.
زنيت سنت‌پترزبورگ که در نخستين بازي فصل به برتري پُر گل دست يافته بود، پس از حملات پياپي توانست در دقيقه ۲۹ دروازه روستوف را توسط الکساندر اروخين باز کند و پس از آن توسط ستاره ايراني‌اش به گل برسد.
تيم زنيت در دقيقه ۳۵ صاحب يک ضربه پنالتي شد که سردار آزمون با فريب دروازه‌بان روستوف و شوت زميني به سمت راست گل دوم را به ثمر رساند و دروازه تيم سابق خود را باز کرد.


روستوف در لحظات پاياني نيمه اول يکي از گل‌هاي خورده را جبران کرد، اما در نيمه دوم زنيت دوباره با نمايش بهتر توانست جريان بازي را در دست بگيرد و در نهايت به پيروزي ۴ بر ۲ دست پيدا کند که پاس گل چهارم را الکس سوتورمين، جانشين سردار آزمون به الکساندر اروخين داد.
زنيت سنت‌پترزبورگ با کسب دومين پيروزي پياپي و تفاضل گل ۴+ بالاتر از تيم‌هاي مثل روبين کازان، لوکوموتيو مسکو و دينامو مسکو در صدر جدول ليگ برتر روسيه قرار گرفت.
سردار آزمون در شرايطي امشب موفق شد مقابل روستوف گلزني کند که در سه ديدار اخيرشان در يک بازي تدارکاتي، سوپر جام و هفته اول ليگ برتر روسيه هم دروازه حريفان زنيت سنت‌پترزبورگ را باز کرده بود.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد