ايسنا/ با وجود اينکه باشگاه پرسپوليس طي نامه‌اي از کارگزار اين تيم خواسته به تعهدات پايان فصل خود عمل کرده و براي ادامه يا پايان همکاري پاسخ نهايي را بدهد، اما هنوز از کارگزارش جوابي دريافت نکرده است.
در فصل گذشته با وجود همه مشکلات مالي که گريبان باشگاه پرسپوليس را گرفته بود، مديران اين باشگاه تصميم به ادامه همکاري با کارگزار باشگاه تا انتهاي فصل گرفتند و تصميم داشتند پايان فصل براي ادامه همکاري تصميم گيري شود اما هنوز در بلاتکليفي به سر مي‌برند.
بر اساس اطلاعاتي که يک مقام آگاه در باشگاه پرسپوليس در اختيار ايسنا قرار داده، مديران پرسپوليس حدود يک هفته قبل طي نامه‌اي به کارگزار خود از اين شرکت خواستند تا علاوه بر عمل به تعهدات پايان فصل، پيشنهاد نهايي خود را براي همکاري در فصل جديد و يا اقاله و پايان همکاري ارائه کند اما با اين حال پاسخي از سوي شرکت کارگزار پرسپوليس ارائه نشده است. از قرار معلوم مديرعامل اين شرکت در اسپانيا به سر مي‌برد و بي پاسخ ماندن نامه پرسپوليسي‌ها به اين دليل بوده است.
بر اساس اطلاعاتي ايسنا به دست آورده است، مديران پرسپوليس با توجه توجه پاسخ ندادن کارگزار، نامه پايان همکاري با کارگزار را نيز آماده کرده‌اند اما هنوز مشخص نيست اين نامه به امضاي جعفر سميعي مديرعامل پرسپوليس رسيده و اقدامي براي ارسال آن به کارگزار انجام شده است يا خير.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد