آخرين خبر/ عادل فردوسي‌پور که در يک تورنمنت به نام "جام حافظان سلامت" با تيم رسانه ورزش حضور دارد در حاشيه بازي افتتاحيه، پيرامون ليگ بيستم و منتفي شدن حضور کي روش در تيم ملي عراق با خبرنگار فوتبالي صحبت کرد.
به گزارش فوتبالي، فردوسي‌پور در ابتدا درباره فوتبال بازي کردنش در دوران کرونا گفت: "سعي مي‌کنيم رعايت کنيم. نام اين مسابقات جام حافظان سلامت است که البته کمي تناقض دارد اما بچه‌ها سعي مي‌کنند پروتکل هاي بهداشتي را رعايت کنند، شرايط خيلي نگران کننده است اما به هر حال ما بازي‌هاي خود را انجام مي‌دهيم و تورنمنت خوبي است. بازي‌ها سخت است چرا که تيم ها خوب هستند. ان‌شاءالله اتفاقات خوبي رقم بخورد."
عادل فردوسي پور درباره پايان ليگ بيستم و پنجمين قهرماني متوالي پرسپوليس گفت:" خوب بود. فرسايشي بود و بازي‌هاي ليگ خيلي طولاني شد. اما به هر حال در اين شرايط سخت کرونايي که چند بار وقفه ايجاد شد و چند بار در شرايط سخت بازي‌ها برگزار شد، فرسايشي شدن و طولاني آن به بازي‌ها لطمه زد هر چند به نظرم بازي‌ها، بازي‌هاي خوب و با کيفيتي بود."
فردوسي پور در پايان گفت و گويش با فوتبالي درباره انتخاب ديک ادووکات به عنوان سرمربي تيم ملي عراق و سرمربي نشدن کي‌روش گفت:" فکر مي‌کنم براي فوتبال ايران بهتر شد، به نظر من با سرمربي نشدن کي روش، يک تنش و يک چالش از فوتبال ايران کم شد."


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد