آخرين خبر/ تقريبا نيمي از پنجره نقل و انتقالات تابستاني سپري شده است و تيم هاي مختلف اروپايي برخي از بازيکنان مد نظر خود را جذب کرده اند و آن بازيکناني را هم که ديگر نيازي به آن ها نداشته اند، به فروش رسانده اند.
به گزارش فوتبالي، بارسلونا با رياست خوان لاپورتا، از تيم هايي بود که نسبتا در اين تابستان فعال ظاهر شد و سعي کرد که ضعف هايي که در فصل گذشته داشته است را با انجام خريد هاي مد نظر خود جبران کند. البته لاپورتا پيش از فرارسيدن تابستان بسياري از خريد ها را قطعي کرد و با باز شدن پنجره تنها انتقال ها صورت پذيرفت.
بارسلونا تاکنون 4 بازيکن را جذب کرده است که سه تاي آن به صورت رايگان بوده است. بارسا در اين تابستان آگوئرو، دپاي، اريک گارسيا و امرسون رويال را جذب کرده است که در ميان اين بازيکن ها تنها امرسون با مبلغ 9 ميليون يورو به بارسلونا پيوسته است و ساير بازيکنان به صورت انتقال رايگان به بارسا رفته اند.
پاريسن ژرمن هم تابستان فعالي را داشته است و بازيکنان بزرگي را جذب کرده است و به نظر مي رسد که پي اس جي براي رسيدن به روياي ديرينه خود يعني قهرماني در ليگ قهرمانان اروپا به خوبي خود را تقويت کرده است.
پاريسي ها در اين تابستان، واينالدوم، اشرف حکيمي، دوناروما و سرخيو راموس را جذب کرده اند که در اين ميان تنها براي جذب حکيمي 63 ميليون يورو هزينه کرده اند و بقيه بازيکنان را به صورت انتقال آزاد خريداري کرده اند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد