ايلنا/ مهاجم تيم پرسپوليس در مورد وضعيت مبهم فصل آينده خودش صحبت کرد.
شهريار مغانلو، مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس در نيم فصل حضورش در ترکيب اين تيم توانست عملکرد قابل قبولي از خودش به نمايش بگذارد و با بازي‌هاي خوب و نقش مثبتي که در ترکيب اين تيم ايفا کرد به قهرماني سرخپوشان در ليگ برتر کمک کرد. مغانلو به يک رکورد ويژه هم دست پيدا کرده و در طول يک نيم فصل حضور در پرسپوليس دو جام بالاي سر برده است. وضعيت او در روزهاي اخير سوژه رسانه‌ها بوده و سوالات زيادي در مورد آينده او وجود دارد. گفتگوي او با ايلنا را مي‌خوانيد:
* در مورد قهرماني ليگ صحبت کنيد. تو در مدت کمي حضور در پرسپوليس قهرماني در دو جام را تجربه کردي. اين تجربه چه احساسي برايت داشت؟
خدا را شکر مي‌کنم. احساس خيلي خوبي از اين جام‌ها دارم چرا که در اين نيم فصلي که در خدمت پرسپوليس بودم شاهد مشکلات بودم از نزديک و باشگاه و بچه‌ها به خاطر خيلي مسائل اذيت شدند ولي با وجود تمام مشکلات بازيکنان و کادرفني از جان و دل مايه گذاشتند و به نظرم شايسته اين قهرماني بوديم.
* با توجه به اينکه مدت زيادي از حضورت در پرسپوليس نمي‌گذرد ولي محبوبيت بالايي بين هواداران اين تيم پيدا کرده‌اي.
خدا را شکر که مورد لطف هواداران خوب پرسپوليس قرار گرفتم و آنها از عملکردم راضي هستند و اين حسي که وجود دارد دو طرفه بود و من هم عاشق پرسپوليس و هوادارانش هستم و در اين مدت همه تلاشم بر اين بود که بتوانم توانايي‌هاي خودم را نشان دهد و بازيکن مفيدي براي تيم باشم و مطمئن باشيد از اين به بعد هم بيشتر تلاش خواهم کرد تا بتوانم مثمر ثمر باشم.
* اين روزها حرف و حديث در مورد وضعيت فصل آينده تو زياد است. با وجود اينکه اختيار در اين خصوص دست خودت نيست فکر مي‌کني فصل بعد پيراهن کدام تيم را بر تن داري؟
من در اختيار باشگاه سانتاکلارا هستم و قرارداد قرضي که با پرسپوليس داشتم تمام شده است و حالا باشگاه پرتغالي بايد براي من تصميم بگيرد. اميدوارم مشکلات برطرف شود و در نهايت اتفاقي بيافتد و تصميمي گرفته شود که از لحاظ فوتبالي براي خودم هم خوب باشد.
* عملکرد خوبت باعث شده صحبت از احتمال حضورت در تيم ملي باشد. با توجه به اينکه بازيکن در شرايط فيزيکي و قدرت بازي هوايي تو در خط حمله تيم ملي کم داريم فکر مي‌کني اين فرصت به تو داده شود؟
طبيعتاً اين اتفاق براي هرکسي خوب است و آرزوي هر بازيکني است که بتواند پيراهن تيم ملي کشورش را بپوشد و چنين فرصتي را بدست بياورد و اميدوارم اين افتخار  را داشته باشم و براي رسيدن به پيراهن تيم ملي همه تلاشم را به کار خواهم گرفت و اميدوارم نظر کادرفني تيم ملي جلب شود و من فرصت حضور در تيم ملي را پيدا کنم.
* نمي‌خواهي يک خبر موثق در مورد فصل آينده به ما بدهي؟
به خدا نمي‌دانم، به خدا نمي‌دانم.
* حداقل بگو حدس خودت با توجه به شرايط چيست؟ اين بلاتکليفي چه زماني تمام مي‌شود؟
من در جريان هيچ چيزي نيستم و فقط به استراحت نياز دارم و دوست دارم مدتي دور از فضاي فوتبال باشم و بعد از چند روز حدود هفته آينده پيگير وضعيتم از باشگاه خواهم شد و در نهايت به زودي معلوم مي‌شود که تکليفم چيست و کجا بازي خواهم کرد.
* صحبت از رفتن تو به سپاهان و پرداخت مبلغ قراردادت از سوي اين باشگاه به سانتاکلارا مطرح است. چيزي در اين خصوص شنيدي؟
باور کنيد اصلاً در جريان اين موضوع نيستم و هيچ اطلاعي در اين خصوص ندارم و فقط مثل شما اين اخبار را در رسانه‌ها و فضاي مجازي خوانده‌ام. من همانطور که گفتم فعلاً در حال استراحت هستم و بعد از يک فصل طولاني و سخت نياز دارم چند روز استراحت کنم و بعد از آن مشخص خواهد شد که تکليفم چيست.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد