ورزش 3/ رئال مادريد با برنامه ريزي دقيقي براي خريد کيليان امباپه از پاري سن ژرمن وارد عمل شده است.
انتقال کيليان امباپه تبديل به مهم ترين دغدغه رئال مادريد شده و اين باشگاه پيش از اقدام براي خريد اين بازيکن، قرارداد تمام ستاره هاي خود را با بندهاي آزادسازي سنگين تمديد کرد تا پاري سن ژرمن فرصتي براي انتقام نداشته باشد. برنامه تمديد قراردادهاي اخير شامل لوکا مودريچ تا 2022، لوکاس واسکز تا 2024، ناچو تا 2023، دني کارواخال تا 2025، تيبو کورتوا تا 2026، کريم بنزما تا 2023 و فده والورده تا 2027 در واقع تصميمي در رابطه با واکنش احتمالي پاري سن ژرمن در خصوص کيليان امباپه بوده است.
در واقع رئال مادريد خود را براي سناريوي جديد باشگاه رقيب آماده کرده بود. به خصوص تمديد قرارداد با کورتوا و والورده که مهم ترين گزينه هاي مانور باشگاه فرانسوي محسوب مي شوند اهميت زيادي براي فلورنتينو پرز داشت و در نهايت نيز انجام شد.

در واقع رئال مادريد به خوبي مي دانست که ارسال پيشنهاد براي خريد کيليان امباپه مي تواند موجب عصبانيت مديران پاري سن ژرمن و برنامه ريزي آنها براي انتقام از رئال مادريد با جذب يکي از ستاره هاي ين تيم شود و چنين اتفاقي در سال 2017 در مورد بارسلونا و در پرونده مارکو وراتي و نيمار نيز رخ داد.
در حال حاضر رئال مادريد تنها چهار بازيکن در ترکيب دارد که فصل آينده قراردادشان به پايان مي رسند و اين باشگاه روي سه نفر از آنها شامل گرت بيل، مارسلو و ايسکو براي آينده حساب باز نمي کند. لوکا مودريچ نيز چند روز پيش 36 ساله شد و بعيد است پاري سن ژرمن فصل بعد قصدي بر خريد اين بازيکن داشته باشد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد