خبر ورزشي/ باشگاه سپاهان اصفهان در خصوص نحوه جذب شهريار مغانلو توضيحاتي ارائه کرد.
سايت باشگاه سپاهان در خصوص نحوه انتقال شهريار مغانلو به اين تيم توضيحاتي به شرح زير است ارائه داد:
«در مذاکرات مستمر و موثر في‌مابين مديريت و مسئولان ذيربط باشگاه با مديران باشگاه سانتاکلارا با عنايت به قرارداد شهريار مغانلو تا پايان فصل ورزشي ۲۰۲۳-۲۰۲۲ با باشگاه فوق‌ الذکر و درخواست محرم نويدکيا، کادر فني و همچنين باقي ماندن يک ساله قرارداد محمد محبي با سپاهان، مذاکرات رسمي و برنامه‌ريزي شده طرفين آغاز شد و پيشنهاد صدور رضايتنامه به مبلغ ۶۰۰ هزار دلار از طرف مسئولان باشگاه سانتاکلارا اعلام گرديد.
 در مسير بررسي، باشگاه فولاد مبارکه سپاهان با درخواست فني باشگاه سانتاکلارا براي جذب محمد محبي روبه‌رو و پس از بررسي‌هاي لازم و تاييد سرمربي و کادر فني، يک پروژه چهارجانبه في‌مابين باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، باشگاه سانتاکلارا پرتغال، شهريار مغانلو و محمد محبي فراهم و در اجراي اين امر بدون نقل و انتقال هيچگونه وجهي اين موضوع به توافق قطعي چهار جانبه رسيد و شهريار مغانلو به مدت ۳ سال به جمع طلايي‌پوشان پيوست.
اين پروژه انتقال از دو ماه قبل آغاز و در طول اين مدت با پيگيري‌هاي انجام شده مراحل حقوقي، اداري، ورزشي و بين‌المللي آن انجام و امروز با پايان يافتن اين مراحل موضوع رسماً اعلام مي‌گردد.
شهريار مغانلو متولد آذرماه سال ۱۳۷۰ است و سابقه حضور در باشگاه‌هاي پيکان، ملوان بندر انزلي، سانتاکلارا و پرسپوليس را در کارنامه خود دارد.
شايان ذکر است محمد محبي به عنوان يک بازيکن جوان در سال‌هاي اخير توسط باشگاه سپاهان شناسايي، جذب و با ارتقاء کيفيت فني بالا راهي اروپا شد». 
نکته عجيب در بيانيه باشگاه سپاهان زمان آغاز پروژه اين انتقال بوده که به دو ماه قبل برمي گردد؛ يعني زماني که مغانلو هنوز در پرسپوليس براي قهرماني با سپاهان در رقابت تنگاتنگ بوده است. 

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد