ورزش 3/ در ادامه کشمکش هاي بين PSG و رئال مادريد بر سر کيليان امباپه، روزنامه لوپاريزين گزارش کرده است که رئال آماده افزايش مبلغ پيشنهاد اوليه خود است.
در آخرين روزها از پنجره تابستاني نقل و انتقالات جهان فوتبال چشم به چانه‌زني رئالي ها با سران پاري سن ژرمن دوخته است. کيليان امباپه، مهاجم 22 ساله PSG مدت‌هاست که از قصد خود براي پيوستن به تيم سپيدپوش پايتخت اسپانيا پرده برداشته و به نظر مي رسد که بالاخره اين اتفاق در حال رخ دادن است.
اولين پيشنهاد رئال مادريد براي کيليان امباپه سه شنبه شب براي PSG ارسال شد. باشگاه مادريدي حاضر شده تا 160 ميليون يورو براي ستاره فرانسوي پرداخت کند در حالي که از ژانويه مي تواند بدون مذاکره با باشگاه پاريسي، با اين بازيکن قرارداد ببندد. پيشنهاد رئال به اين معناست که اراده شان براي جذب امباپه جدي است و قصد دارند همين تابستان کار را يکسره کنند.
اين پيشنهاد اما با واکنش بسيار تند لئوناردو، مدير ورزشي پاري سن ژرمن، مواجه شد که در مصاحبه اي مدعي شد از دو سال پيش رئال با امباپه و اطرافيانش در ارتباط بوده و به PSG بي‌احترامي کرده است. او گفت که مانع خواسته امباپه براي جدايي نمي شوند ولي بايد تحت شرايط خودشان اين اتفاق رخ بدهد. پيشنهاد 160 ميليون يورويي رئال از نظر لئوناردو کافي نيست و به نظر تا 215 ميليون يورو براي اين بازيکن مي خواهند.
اکنون لوپاريزين ادعا کرده است که رئال آماده بالاتر بردن رقم پيشنهادي خود است و تا ساعاتي ديگر پيشنهادي 180 ميليون يورويي براي جذب کيليان امباپه ارائه خواهد داد.
با توجه به رقم بيش از 200 ميليون يورويي که پاريسي ها در نظر دارند، بايد منتظر ماند و ديد که پيشنهاد جديد رئالي ها نيز با برخورد تند مديران PSG روبرو مي شود و يا اين بار دو طرف بالاخره مي توانند بر سر ميز مذاکره بنشينند و انتقالي که مدتهاست همه مي دانند بالاخره دير يا زود صورت خواهد گرفت را نهايي مي کنند و يا پرز باز هم بايد دست به جيب شود.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد