تسنيم/ زوريا لوهانسک با وجود گلزني مهاجم ايراني خود، از راه‌يابي به دور گروهي ليگ کنفرانس اروپا بازماند.
در دور برگشت مرحله پلي‌آف مسابقات ليگ کنفرانس اروپا، زوريا لوهانسک ميزبان تيم راپيد وين بود که با نتيجه 3 بر 2 شکست خورد تا با شکست 6 بر 2 در مجموع دو ديدار رفت و برگشت، از صعود به دور گروهي مسابقات بازبماند.
اولکساندر گلادکي و شهاب زاهدي (از روي نقطه پنالتي) در دقايق 40 و 87 براي زوريا گلزني کردند و مارکو گروئل در دقيقه 10، لئو گريمي در دقيقه 15 و تاکسيارچيس فونتاس در دقيقه 68، دروازه ميزبان را گشودند.
اللهيار صيادمنش از ابتدا در ترکيب زوريا بود و در دقيقه 63، جاي خود را به زاهدي داد. صيادمنش در دقيقه 16 از داور مسابقه دريافت کرد. شهاب زاهدي هم با وجود گلزني در دقيقه 87، در دقيقه 89 صاحب ضربه پنالتي ديگري شد که آن را از دست داد.
در ديگر بازي مهم، الفسبورگ با نتيجه 3 بر يک بر فاينورد غلبه کرد. يوهان لارسون در دقيقه 42، الکساندر برنهاردسون در دقيقه 50 و ماروخي انديونه در دقيقه 77 گل‌هاي الفسبورگ را به ثمر رساندند و يانس تورنسترا در دقيقه 61 توانست دروازه نماينده سوئد را باز کند.
عليرضا جهانبخش، وينگر ايراني فاينورد از ابتدا براي تيمش به ميدان رفت و در دقيقه 87 تعويض شد. فاينورد با پيروزي 6 بر 3 در مجموع دو بازي رفت و برگشت، راهي مرحله گروهي شد.
رُم هم با نتيجه 3 بر صفر و با گل‌هاي برايان کريستانته، نيکولو زانيولو و استفان الشعراوي در دقايق 20، 65 و 84، مقابل ترابزون‌اسپور پيروز شد و با پيروزي 5 بر يک در مجموع دو مسابقه، به مرحله گروهي رسيد.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد