آخرين خبر/ سايت فوتبالي نوشت: حامد پاکدل، مهاجم گلزن آلومينيوم اراک و گزينه احتمالي پرسپوليس در گفت‌وگو با فوتبالي پيرامون مذاکره با پرسپوليس و مسائل مختلفي صحبت کرد.
حامد پاکدل در ابتدا به پاسخ به اين سوال که آيا پرسپوليس با او مذاکره کرده است يا خير، گفت:" بايد منتظر باشيم و ببينيم که چه اتفاقي پيش مي‌آيد. قبلا در ليست بودم و اکنون بايد ديد که شرايط به چه صورت پيش مي رود و در آينده پيرامون اين مسئله صحبت خواهم کرد. دنبال بازارگرمي نبوده‌ام."
او درباره علاقه خود به بازي در پرسپوليس و اينکه جزو گزينه‌هاي يحيي است، گفت:" آدم بايد براي چيزي که دوست دارد صبر کند، به خاطر اين قضيه از گزينه هاي ديگري که داشتم صرف نظر کردم."
حامد پاکدل درباره رد پيشنهاد هاي مختلف گفت:"همه‌ي تيم ها به دنبال اين هستند که بازيکن جذب کنند اما من با آن ها صحبت کردم و شرايط خود را گفتم و بايد ديد که در اين هفته چه اتفاقاتي مي افتد. شرايط فوتبال اکنون به گونه‌اي است که يک بازيکن به يک باشگاه مي رود اما از باشگاهي ديگر سر در مي آورد و فوتبال غير قابل پيش‌بيني است. توکلم به خداست و اميدوارم هر چه برايم خير است، اتفاق بيفتد و بايد ديد که شرايطم در روز هاي آينده چگونه مي شود."

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد