مهر/ مهاجم پيشين استقلال با بيان اينکه هواداران بايد در فصل نقل و انتقالات صبوري پيشه کنند، گفت: سرمربي استقلال مي داند چه بازيکناني را جذب کند.
عبدالعلي چنگيز گفت: کادر فني استقلال بر اساس آناليزي که انجام داده بازيکنان جديد را به خدمت مي گيرد. ضمن اينکه معمولا از ليستي که کادر فني به مديريت براي جذب بازيکن مي دهد شايد چند نفر نتوانند بنا به هر دليلي به تيم اضافه شوند. بنابراين هواداران بايد تحمل بيشتري داشته باشند و اجازه دهند کادر فني با آرامش کارش را انجام داده تا بتواند با جذب بازيکنان مورد نظر يک تيم خوب را براي فصل جديد آماده کند.
چنگيز در مورد حواشي به وجود آمده در اين روزها و صحبت هايي که در مورد تغيير سرمربي تيم شده بود، گفت: متاسفانه فضاي مجازي ضربه زيادي به فوتبال ما زده است و اين روند همچنان ادامه خواهد داشت. شايعات زيادي در مورد تغييرات به وجود مي آيد که هيچ کدام پايه و اساس درستي ندارد و اينجاست که مسئولان باشگاه بايد خودشان مستقيما با مردم صحبت کنند تا اجازه ندهند شايعات جو را متشنج کرده و باعث دلخوري و تحريک هواداران شود.
وي در ادامه تصريح کرد: استقلال در چند فصل گذشته نتوانسته به قهرماني دست يابد و هميشه هم دليل آن اين بوده که سرمربي خودش تيم را نبسته اما امسال تيم با نظر فرهاد بسته مي شود و مطمئنم مجيدي آنقدر باهوش است که يک تيم خوب را خواهد بست تا بتواند در فصل پيش رو عملکرد موفقي داشته باشد.
مهاجم پيشين استقلال در پايان خاطرنشان کرد: تمام مسئولان استقلال اعم از مدير، اعضاي هيات مديره، کادر فني بايد همدل و يکسو باشند. اين روزها روزهاي حساسي براي استقلال است و وحدت و همدلي مي تواند عامل اصلي موفقيت آبي پوشان هم در فصل نقل و انتقالات و هم در ادامه راه يعني شروع ليگ برتر باشد.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد