ورزش 3/ اوله گنار سولسشر، سرمربي منچستر يونايتد، به شايعات انتقال کريستيانو رونالدو به منچسترسيتي واکنش نشان داد.
بعد از سه فصل حضور در يوونتوس حالا کريستيانو رونالدو در آستانه جدايي از اين تيم قرار گرفته است. طي ساعات گذشته اکثر منابع معتبر گزارش داده اند که کار اين فوق ستاره پرتغالي در بيانکونري به اتمام رسيده است و رونالدو ديگر در ادامه فصل پيش رو براي تيم توريني به ميدان نخواهد رفت.
از طرفي گزارش‌ها حاکي از آن است که منچسترسيتي محتمل ترين مقصد براي کريستيانو رونالدو خواهد بود و حتي شب گذشته جانلوکا دي مارتزيو مدعي شد که اين باشگاه انگليسي راضي شده 30 ميليون يورو براي جذب CR7 بپردازد و در واقع همه چيز آماده رسمي شدن اين انتقال بزرگ است.
اما شايعات انتقال کريستيانو رونالدو به منچسترسيتي با واکنش اوله گنار سولسشر روبرو بوده و او در اين باره گفت: "من روزنامه‌ها را نمي‌خوانم و فکر مي‌کنم که مسائل مزخرف زيادي در آنها نوشته مي شود. در عين حال اين شايعات براي من اهميتي ندارد."
گفتني است سولسشر چندي پيش و در واکنش به احتمال انتقال سرخيو آگوئرو به منچستر يونايتد گفته بود: "وقتي در منچستر يونايتد بازي مي‌کردم و باشگاه رقيب سعي مي کرد من را به خدمت بگيرد، با خودم مي گفتم پس وفاداري کجا رفته؟
وفاداري يکي از مسائلي است که من واقعاً براي آن ارزش قائل هستم. انتظار ندارم بازيکني که 10 سال براي تيمي به ميدان رفته، راهي باشگاه رقيب شود.
مي‌دانم که ما حرفه اي هستيم اما وقتي در منچستريونايتد بازي مي کنيد به سيتي نمي رويد. ما نمونه‌هايي از اين انتقال ها را ديده ايم که هرگز موفق نبوده اند. اسم آن ها را به زبان نخواهم آورد اما شما منظور من را مي‌دانيد و به اندازه کافي درباره آنها صحبت شده است."

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد