خبر ورزشي/ غفور جهاني مهاجم تيم ملي در جام جهاني ۱۹۷۸ آرژانتين گفت: رقباي ما در مرحله انتخابي در حال برپايي اردو هستند اما تيم ما هنوز هيچ اقدامي نکرده و تازه مي‌خواهيم استارت بزنيم.
غفور جهاني مهاجم گلزن اسبق تيم ملي در گفت‌وگو با خبرورزشي پيرامون آخرين شرايط تيم ملي گفت: سوريه، امارات، عراق و لبنان به اردو رفته اند و در حال آماده سازي خود هستند اين در حاليست که ايران هنوز هيچ اقدامي انجام نداده و فهرست بازيکنان تيم ملي نيز تازه معرفي شده است. به اعتقاد من ما فرصت‌ها را از دست داده ايم و مي‌خواهيم يک هفته اي تيم ملي را آماده بازي با سوريه و عراق کنيم که اين بسيار ناراحت کننده است.
وي در ادامه افزود: ما از همان ابتدا بايد نتايج خوبي بگيريم و سوريه و عراق را شکست دهيم ولي به نظر مي‌رسد که آنها از لحاظ تمريني بسيار جلوتر از ما باشند و بازيکنانشان آماده تر نشان دهند چرا که تيم ملي هنوز حتي وارد اردو نشده است.
جهاني افزود: متاسفانه ما عادت داريم که براي صعود به جام‌جهاني کارمان به اما و اگر بکشد و يا اين که خودمان را عذاب دهيم اين در حالي است که با يک برنامه ريزي ساده و اصولي مي‌توانيم شرايط بهتري را در مراحل انتخابي رقم بزنيم اميدوارم. بعد از بازي با سوريه و عراق تيم ملي برنامه‌هاي کامل تري را براي ادامه بازي‌ها تدارک ببيند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد