تسنيم/ باشگاه رئال مادريد پيراهن اسطوره فرانسوي‌اش را براي ستاره فرانسوي ديگري که در شرف پيوستن به اين تيم قرار دارد، کنار گذاشته است.
به نقل از نشريه آ اس اسپانيا، با دستور امير قطر به ناصر الخليفي رئيس باشگاه پاري‌سن‌ژرمن، مذاکرات اين باشگاه با رئال مادريد براي انتقال کيليان امباپه به اسپانيا آغاز شد، عملياتي که ممکن است تا روز يکشنبه هفته پيش رو نهايي شود.
دومين پيشنهاد رئال مادريد 170 ميليون يورو به علاوه 10 ميليون يوروي ديگر است که PSG‌ را ترغيب به مذاکره کرده اما ظاهراً باشگاه فرانسوي هنوز اميدوار است که بتواند پول بيشتري از فروش مهاجمش کسب کند، هر چند که طرف اسپانيايي تأکيد کرده غيرممکن است که پيشنهادش را از اين بالاتر ببرد. به نظر مي‌رسد در نهايت با همين پيشنهاد امباپه به مادريد برود و پرافتخارترين باشگاه اسپانيايي هم مقدمات استقبال از امباپه را فراهم کرده است.
در اين ميان باشگاه مادريدي حتي شماره پيراهن مورد نظر امباپه را هم براي او کنار گذاشته و آن هم شماره هموطن اسطوره‌اي و الگوي خود او زين‌الدين زيدان است که سال‌ها با پيراهن شماره 5 در سانتياگو برنابئو بازي مي‌کرد.
اين شماره در حال حاضر در اختيار خسوس وايخو قرار دارد اما باشگاه آماده است که اين شماره را به ستاره جديدش بدهد. علاوه بر اين شماره 19 هم خالي است شماره‌اي که زماني در اختيار رونالدو نازاريو بود. شماره 23 تيم هم که متعلق به ديويد بکام بود نيز ديگر گزينه‌اي است که امباپه مي‌تواند انتخاب کند اما به نظر مي‌رسد که باشگاه شماره 5 را برازنده امباپه مي‌داند.
در همين حال نشريه آ اس نوشته است که امباپه براي خود در منطقه مورالخاي مادريد خانه‌اي را انتخاب کرده و انتظار مي‌رود که رئال دهم سپتامبر از اين بازيکن رونمايي کند.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد