طرفداري/ پپ گوارديولا معتقد است که در مورد بازيکناني چون رونالدو و مسي، باشگاه ها تاثير زيادي ندارند و بازيکن مذاکرات را رهبري مي کند.
پپ گوارديولا، سرمربي منچسترسيتي در کنفرانس خبري خود در مورد اخبار مربوط به انتقال کريستيانو رونالدو به منچسترسيتي صحبت کرد. کريستيانو رونالدو تصميم به جدايي از يوونتوس گرفته است و دقايقي پيش تورين را ترک کرد. طبق اخبار منتشر شده مقصد بعدي کريستيانو رونالدو، منچسترسيتي است. به گزارش طرفداري، پپ گوارديولا در مورد علاقه به کريستيانو رونالدو و هدايت اين بازيکن گفت:
 چيز زيادي نمي توانم بگويم. هري کين اعلام کرد که در باشگاهش، باشگاهي استثنايي چون تاتنهام، مي ماند. کريستيانو در يوونتوس بود و بازيکن يوونتوس است. تنها چيزي که مي توانم بگويم اين است که در سه يا چهار روز باقي مانده از نقل و انتقالات هر چيزي ممکن است. از نقطه نظر من، چندين بازيکن از جمله رونالدو و مسي هستند که خودشان تعيين مي کنند که کجا مي خواهند بازي کنند. آن ها نقش اصلي را در مذاکرات دارند. در حال حاضر من از تيمي که داريم خوشحال و راضي ام و شرايط همين طور مي ماند.
سرمربي رونالدو بودن؟
 مجدداً مي گويم، کريستيانو تصميم مي گيرد که کجا مي خواهد بازي کند، نه منچسترسيتي يا من. در حال حاضر چنين چيزي بعيد به نظر مي رسد. امروز کنفرانس خبري سختي براي من است و فردا بازي سختي را در پيش خواهيم داشت. ما بابت لذت بردن از بازي دو بازيکن برتري که در 30 سال اخير ديده ايم، فوق العاده قدردان هستيم. ما فقط مي توانيم از آن ها تشکر کنيم. آن ها در تمام فصل ها فوق العاده بودند و صادقانه بگويم، فکر نمي کنم که هرگز در آينده دوباره شاهد کارهايي را که اين دو انجام داده اند، باشيم.
صحبت هاي الگري؟
 من از تيمي که در اختيار دارم بسيار راضي و خوشحال هستم. ما همان نفرات هستيم، آگوئرو رفت و گريليش آمد. دوباره مي گويم، چنين بازيکناني خودشان تصميم مي گيرند. بخش کوچکي از اين قضايا به خودشان وابسته نيست چون ما بايد وارد مذاکره شويم. مسي تصميم گرفت به پاريس برود و به پاريس رفت. آن ها بودند که به سراغ او آمدند و تماس گرفتند. پس از آن، چيزي قابل کنترل نيست. من روي کاري که بايد انجام دهيم و بازيکناني که داريم تمرکز کرده ام.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد