خبر ورزشي/ چالش آنفالو کردن مهاجم فصل قبل پرسپوليس همچنان ادامه دارد به طوري که ستاه‌هاي اين تيم نيز به اقدام جنجالي شهريار مغانلو واکنش نشان دادند.
شهريار مغانلو بعد از گذراندن يک نيم فصل موفق در پرسپوليس راهي سپاهان شد تا در ۳ فصل آينده براي نايب قهرمان فصل گذشته ليگ برتر به ميدان برود.
مغانلو که بازيکن سانتاکلاراي پرتغال بود با توافقي که بين اين باشگاه و سپاهان انجام شد راهي اصفهان شد تا در فصل بعد براي اين تيم بازي کند.
رفتن يکي از بهترين‌هاي پرسپوليس آن هم به تيم رقيب چيزي نبود که هواداران پرسپوليس با آن به راحتي کنار بيايند. از همين رو پرسپوليسي‌ها با به راه انداختن يک چالش در فضاي مجازي، شهريار مغانلو را در اينستاگرام آنفالو کردند.
از روزي که شهريار با سپاهان قرارداد امضا کرد تا الان بالاي ۲۰۰ هزار نفر در اينستاگرام شهريار را آنفالو کردند و همين موضوع در درآمد اين بازيکن از طريق فضاي مجازي بسيار تاثيرگذار خواهد بود.
وقتي مغانلو تمام عکس‌هاي خودش با پيراهن پرسپوليس را پاک کرد خون پرسپوليسي‌ها به جوش آمد و آنها تصميم به انجام اين چالش گرفتند.
نکته جالب در اين خصوص اين است که چند ستاره پرسپوليس هم به اين کمپين مجازي پيوستند و همبازي سال گذشته خودشان را آنفالو کردند.
سيد جلال حسيني، کمال کاميابي نيا، اميد عاليشاه و چند بازيکن ديگر نفراتي بودند که مغانلو را در اينستاگرام آنفالو کردند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد