ورزش 3/ دروازه‌بان پرسپوليس تصميمي براي واکنش به عدم دعوتش به تيم ملي نداشته است.
حامد لک پس از اينکه فصل موفقي را همراه با پرسپوليس داشت و قهرماني در ليگ برتر به همراه ثبت بيشترين آمار کلين‌شيت طي يک فصل را براي سرخ‌پوشان به ثبت رساند، در فهرست تيم ملي ايران قبل از رقابت‌هاي انتخابي جام جهاني جاي نگرفت که عدم دعوت از او بحث زيادي به وجود دارد.
دروازه‌بان بلندقامت پرسپوليس در شرايطي نام خود را در فهرست دعوت شده‌ها به اردوي تيم ملي مشاهده نکرد که در يک سال اخير بهترين آمار دوران بازي خود را به ثبت رساند ولي برخلاف زماني که در زمان کارلوس کي‌روش تقريبا يکي در ميان در اردوها حاضر بود، اين بار در ليست تيم ملي جاي نگرفت.
حامد لک در يک سال گذشته ۲۵ کلين‌شيت در رقابت‌هاي داخلي و آسيايي براي پرسپوليس داشت و يکي از عوامل موفقيت سرخ‌پوشان در راه رسيدن به قهرماني در ليگ برتر بود، اما با اين حال عدم دعوت از او و حضور سيد حسين حسيني و محمدرضا اخباري در فهرست تيم ملي، واکنش اين گلر سرخ‌پوش را به همراه نداشت.
اين دروازه‌بان که در سوداي تکرار موفقيت با پرسپوليس در ليگ قهرمانان آسيا با صعود به فينال و قهرماني در ليگ برتر است، پس از عدم دعوت به تيم ملي هيچ مصاحبه و واکنش خاصي انجام نداد و مثل دفعات قبل موضع سکوت را در پيش گرفت تا به اين شکل به روند آماده‌سازي خود در تمرينات سرخ‌پوشان بپردازد.
حامد لک پس از اينکه با پرسپوليس قرارداد بست، هيچ مصاحبه‌اي انجام نداد و در فضاي مجازي هم کمتر آفتابي شد تا به اين شکل و با دوري کردن از حواشي شرايط متفاوتي نسبت به هميشه براي خود رقم بزند که به نظر مي‌رسد همچنان اين موضع را در دستور کار قرار داده و قصد ندارد راجع به يک فصل حضور در پرسپوليس و عدم دعوت به تيم ملي صحبتي انجام بدهد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد