خبر ورزشي/ تيم سپاهان در روزهاي آينده يک دروازه بان خارجي به ترکيب اضافه خواهد کرد.
سپاهان با از دست دادن سيد پيام نيازمند که راهي پرتغال شد نيما ميرزازاد دروازه بان نساجي را به خدمت گرفت اما به دنبال جذب يک دروازه بان اول است.
صحبت از حضور رشيد مظاهري و عليرضا حقيقي در تيم سپاهان بود اما رشيد مظاهري هم چنان در تمرينات استقلال حاضر مي شود و عليرضا حقيقي هم با تيم نساجي قرارداد بسته است.
از اصفهان خبر مي رسد سپاهان به دنبال جذب يک دروازه بان خارجي است و پرونده برخي از دروازه بان هاي خارجي از سوي محرم نويد کيا و مربي دروازه بان هاي اين تيم در حال بررسي است و شايد در روزهاي آينده يک دروازه بان صرب به ترکيب تيم اضافه شود. 
سپاهان براي جذب دروازه بان خارجي با محدوديت مواجه نيست به اين خاطر که حضور بازيکن و مربي خارجي جديد در تيم هاي ليگ برتري آزاد شده و از سويي سپاهان هيچ پرونده اي در فيفا که منجر به صدور راي شده باشد ندارد تا در استفاده از اين امتياز با محدوديت مواجه شود. 
سپاهان از جمله تيم هايي است که در گذشته هم دروازه بان خارجي در اختيار گرفته است. آرمناک پطروسيان دروازه بان ارمني سال هاي سال مرد شماره يک سپاهان بود و با اين تيم به عناوين زيادي دست پيدا کرد.
سپاهان در سال هاي اخير کمتر با تغيير دروازه بان همراه بوده و در تلاش است دروازه بان خارجي به خدمت بگيرد که دست کم به اندازه پيام نيازمند از آن استفاده کند. 
سپاهان بازيکناني چون محمد محبي، احسان حاج صفي، کي روش استنلي، پيام نيازمند و... را از دست داد اما توانست بازيکناني چون فرشاد احمد زاده، شهريار مغانلو و... را به ترکيب خود اضافه کند. به نظر مي رسد در روزهاي آينده هم شاهد ملحق شدن چند بازيکن اسمي به ترکيب اين تيم خواهيم بود. ضمن اينکه سپاهان موفق شد قرارداد بازيکنان چون سجاد شهباززاده را تمديد کند. 


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد